Meizu’nun Yeni Temsilcisi Meizu Pro 6 Meizu’nun Yeni Temsilcisi Meizu Pro 6
Akıllı telefon tercihlerinde genelde çok bilinen markaların pek dışına çıkılmıyor. Samsung, Apple, HTC gibi markaların diğer markalara göre çok daha fazla tercihe dildiği de... Meizu’nun Yeni Temsilcisi Meizu Pro 6

Akıllı telefon tercihlerinde genelde çok bilinen markaların pek dışına çıkılmıyor. Samsung, Apple, HTC gibi markaların diğer markalara göre çok daha fazla tercihe dildiği de bir gerçek. Fakat buna karşın aslında piyasada tanınan marka yüzlerinden olmasa da özellik bakımından oldukça yüksek çözümler sunan birçok akıllı telefonda yok değil. İşte bu telefonlardan bir tanesi de Meizu Pro 6. Meizu serisinin yeni temsilcisi olan Meizu Pro 6 kullanıcılara sunduğu ayrıcalıklı özelliklerle son dönemin gözdelerinden.

3D Press Teknolojisi

Öncelikle telefonda dikkati çeken özelliklerin başında tıpkı Apple’da kullanılan 3D Touch sistemine benzeyen 3D Press teknolojisi yer alıyor. Akıllı dokunma teknolojisi denilen bu teknoloji sayesinde kullanıcılar uygulama ayarlarını çok daha rahat düzenleyebiliyorlar.

10 Çekirdekli İşlemci Ve 4 GB Ram Desteği

Telefonun işlemcisi de son dönemin en başarılı teknolojilerinden birini kullanıyor. 10 çekirdeğe kadar ulaşabilen Helix25 işlemciye sahip olan Meizu Pro 6, bu işlemciyi ise 4GB Ram bellek boyutu ile destekliyor. Hal böyle olunca 10 çekirdekli işlemciden de tam güç alına biliniyor. Bununla beraber ekran teknolojilerinde ise 5.2 inç Full HD Super AMOLED tercihi yapıldığını söylemek gerekiyor. Zira Meizu Pro 6 üzerinde bu özellikler sayesinde ölü piksel ile karşılaşmanın da pek mümkün olmadığını belirtelim.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir