LG X5 modelinde hangi özellikler yok? LG X5 modelinde hangi özellikler yok?
LG X5 telefonu sessiz sedasız tanıtıldı.LG’nin bu son modeli orta seviye kullanıcılarına hitap etmektedir.LG X5 modeli Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda malesef net bir bilgi... LG X5 modelinde hangi özellikler yok?

LG X5 telefonu sessiz sedasız tanıtıldı.LG’nin bu son modeli orta seviye kullanıcılarına hitap etmektedir.LG X5 modeli Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda malesef net bir bilgi bulunmamaktadır.İlerleyen zamanlarda bu konu hakkında açıklama yapılacaktır.Peki LG X5 modelinde eksik olan özellikler neler; İlk olarak bu akıllı telefonda radyo bulunmamaktadır.Kızılötesi özelliği artık pek kullanılmadığı için olsa gerek bu modelde de yer almamaktadır.

Suya dayanıklılı,Toza dayananıklılığı ve ayrıca görüntülü konuşma özelliğide yer almamaktadır.Parmak izi tarayıcı özellininde olmadığını belirtmek isteriz.Yazımızın başında dediğimiz gibi bu mode orta seviye kısmına hitap etmektedir.Fiyatının ise 1000 TL civarında olması bekleniyor.Eğer bu model bu fiyat ile gelirse 4.5G uyumlu model almak isteyenlerin incelemesini tavsiye ederiz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir