LG X Power Özellikleri ve İncelemesi LG X Power Özellikleri ve İncelemesi
3.5
LG Telefon üretiminde piyasa değerini çok iyi yükseltti. Önceki modellerine oranla harika tasarım ve İşletim sistemi olarak da yüksek teknolojiye sahi modelleri devreye soktu.... LG X Power Özellikleri ve İncelemesi

LG Telefon üretiminde piyasa değerini çok iyi yükseltti. Önceki modellerine oranla harika tasarım ve İşletim sistemi olarak da yüksek teknolojiye sahi modelleri devreye soktu.

LG X Power Modeli piyasalar da geniş bir yankı uyandırdı. Model olarak tasarımla beraber, daha güçlü özellikler ve diğer modellerinde olmayan bazı donanım faktörleri de Telefon üzerinde yer almakta. Mayıs ayında kendini gösteren X Power Modeli, Ekran ve diğer yapılanma özellikleri bakımından, kendini son derece aşmış durumda.

Ekran Özellikleri: 

5.3 İnç Ekrana sahip. Ekran özelliği olarak Çözünürlük ve renk kalitesi oldukça yüksek durumda. Ekran canlılığı gerçekten çok güzel durumda. Ayrıca Telefonun yan kasa tarafı incelik açısından kaba durmuyor. Elle tutuş da çok rahat durmakta.

Kamera Özellikleri:

13 MP Arka Kameraya sahip. Çekim görüntü kalitesi olarak “ 1080 P “ görüntü kalitesine sahip. HD çekimle beraber, çekilen Videoları izlemekte hem rahat, hem de kapasite bakımından diğer modellere oranla çok daha gelişmiş olacak. Artık kamera açısından rahat bir Telefon kullanacaksınız.  8MP Ön Kamerası rahat SELFİE çekimlerini beraberinde getiriyor.

Diğer Özellikleri:

2GB RAM desteğiyle beraber, telefon sizi uçuracak. Bu modelden belki 3 GB RAM özelliği bekleyenler var. Ancak kapasite olarak 2 GB RAM X Power LG modeli için rahatlıkla yetiyor. 4100 mAh Batarya özelliği bulunuyor. Bu özelliği de uzun süre Pil ömrünü beraberinde getirmekte.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir