Lenovo’dan Fiyat Performans Ürünü Vibe K5 ve Özellikleri Lenovo’dan Fiyat Performans Ürünü Vibe K5 ve Özellikleri
3.5
Lenovo akıllı telefon piyasasında kendini gösterirken, güvenilir modelleri de bir bir ortaya koyuyor. Teknik ve kapasite açısından sıkıntı asla yaşanmayacak derece özel bir telefon... Lenovo’dan Fiyat Performans Ürünü Vibe K5 ve Özellikleri

Lenovo akıllı telefon piyasasında kendini gösterirken, güvenilir modelleri de bir bir ortaya koyuyor. Teknik ve kapasite açısından sıkıntı asla yaşanmayacak derece özel bir telefon formatı sizi bekliyor.

Lenovo Vibe K5 Modeli de bu ince tasarıma sahip son özellikli telefon. Teknoloji açısından sıfır sıkıntısı var. Ayrıca, K5 Modelinde Metal bir kasa kullanılmış durumda. Bu sayede zaten telefon kendi değerinin üzerine çıkmayı başarıyor.

Ekran Özellikleri

5.0 İnç Ekran teknolojisi ve 720 Piksel üzerinde çözünürlükle beraber, Lenovo işi bildiğini her türlü size gösteriyor. Lenovo Vibe K5 Modelinde, ekran boyutu ve dokunmatik hızı son derece fark edilir türden. Bu nedenle zaten kendi çizgisini belli etmekte.

Kamera Özellikleri

13 MP Kamerası ve FLASH LED teknolojisine sahip çekim gücüyle beraber, Kamera ayarı gerçekten her türlü fark edilir türden. Kamera teknolojisi hızlı ve güvenilir olduğundan, Panorama çekimlerini de yapabilirsiniz. 5 MP Ön Kameraya sahip. Ön kamera ayarı ve Piksel açısından çekim gücü kalite odaklı olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılar türden.

Diğer Özellikler

 2GB RAM ve Snapdragon 415 İşlemciye sahip. Bu sayede performans odağını yükselten bir model. Vibe K5 Modelinde 2750 mAh Batarya gücü var. Li-On Pile sahip. Buda batarya ömrünü her koşulda uzatıyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir