Kavisli Ekranı İle Samsung Galaxy Note 7 Geliyor Kavisli Ekranı İle Samsung Galaxy Note 7 Geliyor
4
Yakın zamanda akıllı telefon piyasasının amiral gemi cihazları, sunulan etkinliklerde tanıtıldı ve paylaşılmıştı. Samsung, Galaxy S serisi için amiral gemi cihazını tanıtırken Note 7... Kavisli Ekranı İle Samsung Galaxy Note 7 Geliyor

Yakın zamanda akıllı telefon piyasasının amiral gemi cihazları, sunulan etkinliklerde tanıtıldı ve paylaşılmıştı. Samsung, Galaxy S serisi için amiral gemi cihazını tanıtırken Note 7 ile ilgili bir konuda bilgi vermemişti. İşte Galaxy Note 7 için yeni haberler gelmeye başladı!

Akıllı telefon kullanıcılarının gözdesi olan Note serisinin bu çeyrekte çıkması beklenen Galaxy Note 7 modeli için güzel haberler mevcut! Sızdırılan bilgilere göre bu cihaz üzerinde bulunan ekran kavisli bir yapıda olacağının habercisi görünüyor! Ayrıca cihaz üzerinde iris tarayıcıda geliştirilmiş kamerada bulunacağı, gündemde olan konular arasında!

Cihaz için kesin bir bilgi bulunmasa da hem arka tarafından hem de ön tarafından kavisli bir dış görünüşe sahip olabileceğine dair görseller ve tartışmalar mevcut. Gündemin en yeni teknolojilerinden olan USB Type-C port özelliği bu cihazda gelmesi beklenen diğer bir özellik olarak görünüyor.

Galaxy Note 7 Özellikleri

  • QuadHD ekran ile gelecek olan Super AMOLED cihaz 5.8 inç boyutlarında olması bekleniyor.
  • En ilgi çekici özelliği olan Snapdragon 823 işlemcisi ile geleceği düşünülüyor.
  • Grafik işlem birimi olarak Adreno 530 işlemci bulunuyor.
  • 6 GB RAM ile cihaz büyük işler yapabilecek bir kapasiteye sahip olacak.

Cihaz konusunda çok fazla bir görsel ve bilgi bulunmuyor. Tahmin edilen özelliklerin yakın zamanda kesinleşeceği ve fiyat konusunda da bir fikir ortaya çıkacağı tahmin ediliyor. Resmi tanıtım tarihi olarak ise Ağustos ayı olarak biliniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir