iPhone 7 Yeni Özellikleri İle Eylül Ayında Geliyor! iPhone 7 Yeni Özellikleri İle Eylül Ayında Geliyor!
4.5
Apple bu yılın son aylarında piyasaya sürmeyi planladığı iPhone 7 ile devrim niteliğinde yenilik ve geliştirmeler getirmeye hazırlanıyor. Firma özellikle kullanıcıların giriş seviyesindeki hafıza... iPhone 7 Yeni Özellikleri İle Eylül Ayında Geliyor!

Apple bu yılın son aylarında piyasaya sürmeyi planladığı iPhone 7 ile devrim niteliğinde yenilik ve geliştirmeler getirmeye hazırlanıyor. Firma özellikle kullanıcıların giriş seviyesindeki hafıza desteği olan 16 GB ile oldukça büyük sorunu bulundurması gerçeğini iPhone 7 ile tarihe gömmeyi planlıyor. En düşük hafıza desteğinin 32 GB olması beklenen yeni model ile daha bir çok yenilik beraberinde geliyor.

Yüksek çözünürlüklü 4k videolar, fotoğraflar gibi görsel medyanın çok fazla alan işgal etmesi Apple’ın bu konuda yenilikler getirmesinin ana faktörü oldu. Bugün Apple’ın amiral gemisi olan iPhone 6s için 16 GB ve 64 GB modelleri arasında en az 700TL gibi bir fark bulunması bir çok kullanıcının 16 GB modeline yönelmesini zorunlu kılıyordu. Dev firma hafıza desteği konusunda resmi bir bilgi yayınlamamış olsa da firmaya yakın kaynaklar artık 16 GB özelliğinin tarihe karıştığını belirtiyor.

iPhone 7 ve 7 Plus eylül ayında tanıtılacak olmasına rağmen bu modeller hakkında her gün yeni bilgiler sızmaya devam ediyor. Japon merkezli Mac Otokara sitesi iPhone 7’de Smart Connetor (akıllı bağlantı noktası) girişinin yer almayacağını güçlü delillerle okuyucularına sundu. İlgili sitenin iddialarına göre Apple’ın bu özelliği ancak iPhone 7s ve 8 modelleri ile getirebileceği belirtildi.

iPhone 7 hakkında gelen tasarımsal bilgilere göre telefonun kalınlığının iPhone 6S ile aynı veya biraz daha ince olabileceği, kulaklık girişinin olmayacağı ve stereo hoparlör ile çift kameraya (bu özelliğin sadece 7 Plus modelinde olacağı belirtiliyor) sahip olabileceği dillendirildi.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir