iPhone 7 Modelinin En Net ve Gerçekçi Konsept Resimleri Yayınlandı iPhone 7 Modelinin En Net ve Gerçekçi Konsept Resimleri Yayınlandı
4.5
Teknoloji dünyasının lider firması Apple henüz tanıtımını yapmamasına rağmen büyük merakla beklenen iPhone 7 modeli hakkında her gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Cihaz... iPhone 7 Modelinin En Net ve Gerçekçi Konsept Resimleri Yayınlandı

Teknoloji dünyasının lider firması Apple henüz tanıtımını yapmamasına rağmen büyük merakla beklenen iPhone 7 modeli hakkında her gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Cihaz hakkında bir çok bilgiler Apple‘a yakın kaynaklarca sızdırılmış olmasına rağmen iPhone 7 hakkında tamamen gerçekçi bir görüntü piyasalara yansımamıştı.

Önümüzdeki aylarda tanıtılmasının beklendiği ve muhtemelen Eylül gibi piyasalarda yerini alacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modeli için en net görüntüler yayınlandı.

iphone 7 resim
Apple firması her ne kadar iPhone 7 ve Plus/Pro modeli hakkında bilgilerle görüntüleri sır gibi saklarken firma içinden dışarıya servis edilen bilgilerin de önüne geçemiyor. iPhone 7‘nin ekran boyutu 4.7 inç olacak. iPhone 7 Plus modeli ise 5.5 inç boyutunda ve çift lens kameralı olacağı şimdiden kesinleşmiş gibi.

iphone 7 resim 2

iPhone 7 ile kulaklık girişinin olmayacağı bilgileri defalarca önceki haberlerde verilmişti. Üstteki resme göre kulaklık fonksiyonu Lightning bağlantı girişinden sağlanacak gibi duruyor. Yine görüntülere göre iPhone 7 kamera lensi 6S modeline göre oldukça büyük olarak gözüküyor.

iphone 7 resim 3

Smart Connect adı verilen akıllı bağlantı özelliği iPhone 7 Plus ile geleceğe benziyor. Bu bağlantı noktası ile orijinal Apple aparatları ile daha hızlı bağlantı kurulabilecek.

Ayrıca bir süredir mavi renkli iPhone 7 cihazlarının üretileceğinden bahsediliyordu.  Haberimizde yer alan görsellerde yer alan iPhone 7 ve Plus modelleri de gece mavisi rengini içeriyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir