iPhone 7 İçin Siyah Renk Alternatif Seçenek Olacak iPhone 7 İçin Siyah Renk Alternatif Seçenek Olacak
3.5
Akıllı telefon devi Apple, 5S modelinden sonra artık üretimine son verdiği siyah renk seçeneğini önümüzdeki Eylül ayında tanıtacağı iPhone 7 modeli ile tekrar getirecek.... iPhone 7 İçin Siyah Renk Alternatif Seçenek Olacak

Akıllı telefon devi Apple, 5S modelinden sonra artık üretimine son verdiği siyah renk seçeneğini önümüzdeki Eylül ayında tanıtacağı iPhone 7 modeli ile tekrar getirecek. iPhone 7 modelinin renklerinden birisinin de siyah renk olacağı belirtiliyor.

Apple bu kararla birlikte tam 4 yıl aradan sonra tekrar siyah renklere dönüş yapmaya hazırlanıyor. En son iPhone 5 modellerinde siyah renk seçeneği bulunduran Apple, 5s modeli ile birlikte farklı renk modellerine geçiş yapmış ve siyah renk seçeneğini kaldırmıştı. Bunun yerine ön tarafı siyah, arka kısmı uzay grisi olan rengi piyasalara sürmüştü

Geçtiğimiz günlerde vermiş olduğumuz haberle lacivert renk seçeneğinin olacağını duyurmuştuk. Çıkan son bilgilere göre bir çok renk modelinin kullanılacağı iPhone 7 tepe modelinde bir renkte siyah olacak. Siyah renginin gücünü yansıtacak olan modellerin de oldukça tutulacağı düşünülüyor.

iphone 7 siyah 2

iPhone 7 bu şekilde görünecek. Hemen sağ tarafında ise lacivert renge sahip iPhone 7 görünüyor. Tüm bu haberler Apple’a yakın kaynaklarca verilmiş olsa da kesin ve net bilgi içermemektedir. Eylül ayında çıkacak olan iPhone 7 modelini sabırsızca bekleyen geniş kitle için büyük sürprizler çıkacak gibi duruyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir