iPhone 7 İçin Gri Renk Daha Koyu Olacak iPhone 7 İçin Gri Renk Daha Koyu Olacak
3.5
Apple’ın çıkaracağı yeni model olan iPhone 7 için iddialar bitmek bilmiyor. Model hakkında gelebilecek yenilikleri bir çok haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Bu haberimiz de iPhone... iPhone 7 İçin Gri Renk Daha Koyu Olacak

Apple’ın çıkaracağı yeni model olan iPhone 7 için iddialar bitmek bilmiyor. Model hakkında gelebilecek yenilikleri bir çok haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

Bu haberimiz de iPhone 7’nin rengiyle ilgili. Yeni iPhone 7 ile ilgili uzay grisi renginin tamamen kaldırılacağı, yerine koyu mavi bir renk stilinin geleceği belirtilmişti. Bu iddiayı dile getiren Japon kaynaklı Mac Otokara teknoloji bilgileri sitesi eskiye dönük raporunda güncellemeye giderek koyu mavinin olmayacağını, uzay grisinin yerine gri rengin daha koyulaştırılacağı belirtiliyor.

Rapora göre yeni iPhone 7’nin yeni renklerinden birisi koyu mavi renk olmayacak. Uzay grisinin daha koyu olan renk formatı olacak. Bu iddiayı 9to5Mac sitesi de onayladı. Bu yeni koyu uzay grisi, Apple Watch’un paslanmaz çelik modelindeki uzay siyahı renginde olabilir. Bilindiği üzere Apple özellikle bu gri renk formatında bir çok modelinde farklılığa gitmişti.

iphone gri

MacRumors sitesinin yayınladığı şematik görselde Apple firmasının ürettiği ürünlerdeki gri renk kombinasyonunun değişiklikleri konusu işlenmiş. Oldukça güzel bir paylaşım olan bu görsel ile birlikte yeni iPhone modelinde  getirilecek olan gri tonu büyük merakla beklenecek gii duruyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir