iPhone 7 ve 7 Plus Arka Kapak Resmi Sızdırıldı iPhone 7 ve 7 Plus Arka Kapak Resmi Sızdırıldı
3.5
Çin merkezli yeni iddialarla birlikte iPhone 7 modelinin arka kapağı olduğu belirtilen yeni bir görüntü sızdırıldı. Daha önceden siyah ve mavi renkli iPhone 7... iPhone 7 ve 7 Plus Arka Kapak Resmi Sızdırıldı

Çin merkezli yeni iddialarla birlikte iPhone 7 modelinin arka kapağı olduğu belirtilen yeni bir görüntü sızdırıldı. Daha önceden siyah ve mavi renkli iPhone 7 görüntüleri sızdırılmıştı. İlk kez gold renkte bir görüntü piyasalara sızdı

iPhone 7 modeline ait son 2-3 ayda onlarca bilgi sızdırıldı. Bu bilgilerin bir çoğu gerçeklik payı kazanamasa da bazı bilgiler Apple firmasına yakın kaynaklarca servis edilmişti. Çin merkezli bir haber sitesinin verdiği yeni habere göre iPhone 7 Gold rengine ait bir görsel sızdırıldı.

Fotoğrafa baktığımız zaman büyük kamera dikkat çekiyor, hatırlarsanız daha önce yayınlanan raporda da büyük lensten söz edilmişti. Sızıntı fotoğraf eski iddiaları doğruluyor. Ayrıca anten hatlarının arka kısımdan en üste ve en alta alındığını da görebilirsiniz.

iphone 7 arka

Antenlerin yerinin değiştirileceği uzun zamandır spekülasyonlarda söyleniyordu, fakat burada araya ufak bir not sıkıştıralım. Raporlara göre iPhone 7’de su yalıtımı olacağı için antenlerde böyle bir değişikliğe gidildi. Bu bilgiyi doğrulama imkanımız yok, sonuçta bir iddia. Fakat mobil pazarda telefonlarda suya ve toza dayanıklılık öne çıkan özelliklerden biri, Apple’ın da bu trende uyması sürpriz sayılmaz.

iPhone 7 modelinin Eylül ayında tanıtımının yapılıp piyasalara sürülmesi bekleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir