Galaxy Note 2 Radyo var mı? Galaxy Note 2 Radyo var mı?
4
Samsung‘un galaxy note serileri arasında ilk gözde olan Galaxy Note 2 hala popülerliğini korumaktadır. Sıfır üretimi yıllar öncesinden bitmesine rağmen hala telefoncularda 2.elini bulabilirsiniz.... Galaxy Note 2 Radyo var mı?

Samsung‘un galaxy note serileri arasında ilk gözde olan Galaxy Note 2 hala popülerliğini korumaktadır. Sıfır üretimi yıllar öncesinden bitmesine rağmen hala telefoncularda 2.elini bulabilirsiniz. Galaxy Note 2‘in çıktığı zamandaki teknoloji ile hala şimdiki zamanda bile rahatça kullanabiliyorsunuz. Hem performans olarak hem batarya gücü olarak gayet tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz.

Galaxy Note 2‘nin diğer bir güzel özelliği ile ekstradan takılabilen hafıza kartıdır.Bu sayede hafızasını artırabiliyorsunuz. Yeni çıkan galaxy note serilerinde malesef bulunmamaktadır.

Galaxy Note 2 telefonunda radyo var mı sorusuna yanıt arıyorsanız bu telefon radyo bulunmaktadır. Artık note serilerinin yeni modellerinde malesef radyo özelliği yer almamaktadır. Bakalım Galaxy Note 7‘de olacak mı bunu göreceğiz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir