Çin Teknoloji Devi OnePlus 3 Modelini Tanıttı İşte Özellikler Çin Teknoloji Devi OnePlus 3 Modelini Tanıttı İşte Özellikler
3.5
Çin’in gözde akıllı telefon üreticilerinden OnePlus dördüncü yeni modeli olan OnePlus 3 ile teknolojik tüketim ağında yerini almaya hazırlanıyor. Alınan bilgiler doğrultusunda biz de bu... Çin Teknoloji Devi OnePlus 3 Modelini Tanıttı İşte Özellikler

Çin’in gözde akıllı telefon üreticilerinden OnePlus dördüncü yeni modeli olan OnePlus 3 ile teknolojik tüketim ağında yerini almaya hazırlanıyor. Alınan bilgiler doğrultusunda biz de bu yazımızda OnePlus 3 hakkında derlediğimiz tüm bilgileri hizmetinize sunuyoruz.

Kendisine amiral gemi katili takma adını yakıştıran OnePlus, OnePlus One modeli ile büyük bir yükselişe geçmiş bulunmakla birlikte dördüncü modeli ile bu yükselişe bakalım neler neler katacak?

OnePlus 3 Modelinin Görünümü Nasıl Olacak?

OPPO’dan ayrılan mühendislerce kurulmuş olup  fiyat listeleriyle dünya gündeminde olan  OnePlus, bunun yanı sıra şık tasarımı ve kaliteden ödün vermeyen  malzemeleriyle de büyük bir ilgi odağı olmuştu.

Tam bir alüminyum kasayla tüketiciye sunulan olan OnePlus 3, HTC, Meizu ya da iPhone 6 modellerinde gördüğümüz gibi  anten çizgilerine sahip bir model olarak gözüküyor.

Telefonun arka kısmında yer alan hafif çıkıntılı kamera hemen altında da LED flaş bulunuyor. USB 3.0 destekli Type-C girişli modelin alt kısmında mikrofon, hoparlör ve kulaklık girişleri yer alıyor.

oneplus 3 özellik

Ön kısımdaki tasarım ile hafızalara tam anlamıyla HTC telefonları gelmekte. HTC 10 ile tasarım manasında benzer özellikleri barındıran OnePlus 3, HTC 10’un tam tersi olarak  ön kamerayı sol tarafa değil de sağ tarafa yerleştirmiş bulunmaktadır  Ön kısımda bulunan parmak izi okuyucusu bir önceki modeli olan OnePlus 2′deki gibi konumlandırılmış. İşte bu parmak izi sensörünün 0.2 saniyede mevcut kilidi açtığının altı çiziliyor.

152.6 x 74.6 x 7.3 mm boyutlarına sahip olan OnePlus 3, 160 gram ağırlığında olup gri ve de altın renk seçenekleri ile ilgililerin hizmetine sunulacak.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir