BLU Energy JR 120 TL Fiyatıyla 3 Gün Şarj Süresi Sunuyor BLU Energy JR 120 TL Fiyatıyla 3 Gün Şarj Süresi Sunuyor
2.5
Akıllı telefonların en büyük sorunları nedir diye bir soru sorulduğunda muhtemelen yanıtların yarısından fazlası batarya durumunu belirteceklerdir. Amerika merkezli bir teknoloji firması BLU Energy... BLU Energy JR 120 TL Fiyatıyla 3 Gün Şarj Süresi Sunuyor

Akıllı telefonların en büyük sorunları nedir diye bir soru sorulduğunda muhtemelen yanıtların yarısından fazlası batarya durumunu belirteceklerdir.

Amerika merkezli bir teknoloji firması BLU Energy JR model akıllı telefon ile şarj sıkıntısı 3 günlük kullanım süresi ile sona erecek gibi duruyor.

Miami merkezli teknoloji firmasının tanıtımını yaptığı BLU Energy JR modeli 40 dolar ücretiyle de akıllı telefon piyasasını derinden sarsacak gibi görünüyor. BLU Energy JR modelinin en çok dikkat çeken özelliği üç güne kadar süren pil kullanım özelliği olarak göze çarpıyor. Bu telefonun diğer özellikleri kısıtlı olarak vasat sayılsa da bunları aşağıda sıralıyoruz.

  • 480×800 piksel çözünürlüklü 4 inç ekran.
  • 4 çekirdekli 1.3 GHz hızında çalışan MediaTek MT6571 işlemci
  • 256 MB RAM
  • MicroSD destekli 512 MB hafıza
  • 3.2 Megapiksel ana kamera

Göründüğü üzere telefonun kısıtlı özellikleri uzun süreli pil kullanımına müsaade ediyor gibi görünse de şirketin şimdiden büyük ölçekli sipariş aldığı söylentiler arasında yer alıyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir