Bilgisayar’da WhatsApp Nasıl Kullanılır Bilgisayar’da WhatsApp Nasıl Kullanılır
5
En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından olan Whatsapp uygulamasını sadece telefonlarınızda değil artık bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz. Bunun için bir telefon ve sadece bir bilgisayara ihtiyacınız... Bilgisayar’da WhatsApp Nasıl Kullanılır

En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından olan Whatsapp uygulamasını sadece telefonlarınızda değil artık bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz. Bunun için bir telefon ve sadece bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.

Telefonunuza Whatsapp uygulamasını indirdikten sonra gerekli ayarları yapın. Ardından bilgisayarınızdan https://web.whatsapp.com adresine gidin. Gelen sayfada bir barkod karşınıza çıkacak. Karşınıza çıkan barkodu telefonla entegre hale getirmeniz gerekecek. Bunun için telefonunuzdaki Whatsapp uygulamasına girin ve menü içinden Whatsapp sekmesine tıklayın. Bu kısma tıkladıktan sonra barkodu okutmanız için bir ekran çıkacak. Kamerayı barkodun üstüne getirin ve okutun. Kamera barkodu okuduktan sonra bilgisayardan whatsapp uygulamanız açılmış olacak.

Bu işlemden sonra istediğiniz kişiyle rahatlıkla mesajlaşabilir birbirinize belge ve fotoğraf da gönderebilirsiniz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir