Asus Zenfone Pokemon GO APK indir Asus Zenfone Pokemon GO APK indir
Pokemon GO oyunu kısa süre için büyük ilgi göre bir oyun oldu.Sanal gerçeklik oyunları arasında en iyisi olduğu gösterilen Pokemon GO oyunu henüz tüm... Asus Zenfone Pokemon GO APK indir

Pokemon GO oyunu kısa süre için büyük ilgi göre bir oyun oldu.Sanal gerçeklik oyunları arasında en iyisi olduğu gösterilen Pokemon GO oyunu henüz tüm ülkelerde kullanımına izin verilmesede APK dosyaları ile birçok kişinin telefonda yer aldı.İlk günlerde İnter işlemcili telefonlarda kullanılmadığı için birçok kişi sosyal medya üzerinden yapımcı şirkete tepki göstermişti.Daha sonra yayınlanan 2.bir APK dosyası ile bu sorun giderildiği belirtildi.

Asus Zenfone serisi telefonlara Pokemon GO yüklemek için sayfanın en altında bulunan linkten yeni Pokemon GO APK dosyasını indiriniz.İndirmeyi tamamladıktan sonra telefonunuza kurmak için telefonunuzun Ayarlar > Güvenlik bölümünden ‘Bilinmeyen Kaynaklar’ seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor. Bu seçenek açık değilken telefonunuz APK dosyasını yüklemeyi reddedecektir.

Yeni Pokemon GO APK ile birçok sorunun giderildiği belirtilmektedir.Özellikle konum bilgileri alma konusunda problemlerin giderildiği belirtilmektedir.

Pokemon GO APK dosyası : http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-2-release/pokemon-go-0-29-2-android-apk-download/

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir