Asus Zenfone Cihazlarında Marshmallow Güncellemesi Başladı Asus Zenfone Cihazlarında Marshmallow Güncellemesi Başladı
Akıllı telefon piyasasında çıkardığı fiyat performans telefonları ile damga vuran Asus Zenfone serisi ile çok iyi bir yükseliş yakaladı. Çıkardığı seriler ve ara sürümler... Asus Zenfone Cihazlarında Marshmallow Güncellemesi Başladı

Akıllı telefon piyasasında çıkardığı fiyat performans telefonları ile damga vuran Asus Zenfone serisi ile çok iyi bir yükseliş yakaladı. Çıkardığı seriler ve ara sürümler ile birçok kullanıcıya hitap eden ve uygun fiyata sunulan bu ürünler, ülkemizde de olmak üzere dünyada çok satan cihazlar arasına girdi. Firma sattığı bazı ürünler için Marshmallow güncellemesi sözü vermişti. İşte bu sözünü tutacak gibi görünüyor.

Asus, Zenfone cihazları için verdiği Marshmallow güncellemesi sözünü tutuyor. Zaten sizin de bildiğiniz üzere Asus, bilgisayar alanında da kullanıcıya büyük destek veren nadir firmalar arasında yer alıyor. Yapılan açıklamalara göre şimdilik 3 cihaza gelen Marshmallow güncellemesi, yakın zamanda diğer cihazlarına da gelecek.

Zenfone Max modeli ve Zenfone 2 Laser için 5 ve 5.5 inç olan her iki cihazına Marshmallow güncellemesi şuan kullanılabilir bir şekilde yayınlandı. Güncelleme yapmak için cihaz ayarları kısmından en aşağıda bulunan Telefon Hakkında sekmesine girerek oradan Sistem güncellemelerini kontrol edebilirsiniz. Eğer burada görünen bir güncelleme yok ise Asus Zenfone sitesi üzerinde telefon modelinize göre arama yaparak güncelleme konusunda haber alabilirsiniz.

Bu cihazların haricinde, Zenfone serisinden Zenfone Selfie, Zenfone  Zoom, Zenfone 2, Zenfone 2 Deluxe, Zenfone 2 Deluxe Special Edition ve Zenfone 2 Lazer bulunuyor. Bunun haricinde ayrıca Asus Padfone S cihazı içinde yakın zamanda Marshmallow güncellemesi gelecek.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir