Asus Zenfone 3 Ultra Model Özellikleri ve İncelemesi Asus Zenfone 3 Ultra Model Özellikleri ve İncelemesi
3.5
Akıllı telefon dünyasının en son gözdelerinden birisi olan Asus Zenfone 3 Ultra model harika görünüm, yüksek teknik özellikler ve ihtiyacınızı karşılayacak uygulamalar ile birlikte... Asus Zenfone 3 Ultra Model Özellikleri ve İncelemesi

Akıllı telefon dünyasının en son gözdelerinden birisi olan Asus Zenfone 3 Ultra model harika görünüm, yüksek teknik özellikler ve ihtiyacınızı karşılayacak uygulamalar ile birlikte satışa sunuldu. Asus Zenfone 3 modelini en ince ayrıntılarına kadar inceleme altına aldık.

Asus Zenfone 3 mükemmel bir hızla geldi. Piyasalara gerçekten de hareket getirdi. Zenfone 3 Ultra Modeli, özellik ve tasarım olarak gerçekten hak ettiği değeri alacak. Tasarımla beraber özellikleri de diğer modellere oranla mükemmel bir değer de. Asus Ultra Modelinde, ince bir kasa ve elle tutuş bakımından harika modeli  ortaya çıkarmış.

Ekran Özellikleri

6.8 İnç Ekran özelliği, ne kadar ince bir ekran ve kalitenin zirvesinde olduğunu gösteriyor. 1080 Görünüm kalitesiyle beraber, yüksek Çözünürlük kalitesi mevcut. Bu sayede  en HD videoları rahatlıkla izleyeceksiniz. 233 G ağırlığa sahip. Ağır olmasıyla beraber, Metal kasasıyla beraber sağlamlıkta ön planda.

Kamera Özellikleri

23 MP Arka Kamera desteğiyle beraber, mükemmel çekimler sizi bekliyor. Artık rahat bir şekilde dış çekim, karanlık ortam çekimlerimi rahatlıkla yapacaksınız.  Asus Zenfone 3 modelinde, Sony markasının kamera özelliklerine yakın bir özelliği kullandı. 1080p Ekran kalitesi de buna eklendiği için, mükemmel görüntüler elde etmek kaçınılmaz oluyor. 8 MP SELFİE Kamerası var. Ön kamerası da çok güzel resimler yakalamanıza yardımcı olacak.

Diğer Özellikleri

4 GB RAM Snapdragon 652 İşletim sistemine sahip. RAM özelliği gerçekten de telefon modeli için harika bir özellik. Bu sayede birçok özellikten faydalanacak ve telefonu kapasite olarak çok rahat kullanacaksınız. 4600 mAh Batarya Kapasitesi oldukça dayanıklı olduğunu gösteriyor. Çok güçlü bir Pil ömrü var. Bu sayede telefon gereksiz ısınmalara meydan vermiyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir