Android Nougat hangi modellere gelecek? Android Nougat hangi modellere gelecek?
4
Android Nougat güncellemesi alacak olan modeller yavaş yavaş belli olmaya başlıyor.Henüz ülkemizde marshmallow sürümü bile aktif olarak kullanılmazken Nougat sürümü modeli bakalım kaç sene... Android Nougat hangi modellere gelecek?

Android Nougat güncellemesi alacak olan modeller yavaş yavaş belli olmaya başlıyor.Henüz ülkemizde marshmallow sürümü bile aktif olarak kullanılmazken Nougat sürümü modeli bakalım kaç sene sonra kullanmaya başlarız belli değil.Android Nougat güncellemesini Nexus modelleri alacaktır.Ayrıca Android One platformu olan telefonlarda kullanabilecek.

Hangi Nexus modelleri Android Nougat alabilecek?

İlk gelen bilgilere göre Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9 modelleri android nougat güncellemesini alacağı belirtiliyor.Tabi bu bilgiler resmi olarak açıklanmadı fakat güncellenecek ilk modeller arasında gösterilmektedir.

Diğer alabilecek modeller olarak General Mobile GM 5 Plus modeli ve General Mobile 4G modelleri Android 7.0 güncellemesini alabileceği belirtilmektedir.HTC modelleri arasında ise HTC 10,HTC One A9,HTC One M9 modellerine ise kesin gözüyle bakılmaktadır.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir