Metro Ethernet Nedir Avantajları Nelerdir? Metro Ethernet Nedir Avantajları Nelerdir?
4
Türkiye’de var olan internet bağlantı hizmetlerinin ne denli can sıkıntısı yarattığı ortada. Her ne kadar hayati bir öneme sahip olsa da bunun için halen... Metro Ethernet Nedir Avantajları Nelerdir?

Türkiye’de var olan internet bağlantı hizmetlerinin ne denli can sıkıntısı yarattığı ortada. Her ne kadar hayati bir öneme sahip olsa da bunun için halen gerekli bir üst düzey hizmetin sağlanmaması internet kullanıcıları canından bezdirmekte.

Online oyun oynayanlar, web tasarımcılar, video izlemeyi sevenler ve daha birçok kişi tarafından şikayet konusu haline gelen bağlantı sorunlarının başında ise en çokta upload kısmı gelmekte. Buna çözüm olarak Metro Ethernet denilen yeni teknolojik bir yöntem ile simetrik bir bağlantı akışı sağlayan bu çözüm hem indirme hem de yükleme alanında eşit bir ortanı sağlayarak kişilerin sorunlarına çözüm bulmakta. Özellikle’de büyük şirketler için bir ilaç niteliği taşıyan bu çözüm sayesinde hem download hem de upload alanında muhteşem çözümler sunulmakta. Yüksek derecede bağlantı seviyesi sayesinde eşit oranda simetri bir bağlantı sağlayan Metro Ethernet, günümüzde birçok büyük kuruluş tarafında da kullanılmakta olan bir çözüm odağı.

YÜKSEK HIZDA İNTERNET

TurkNet tarafından sağlanan bu hizmet her ne kadar bir kısım tarafından şikayet haline gelse de günümüzde Türkiye’nin alt yapı hizmetlerini göz önünde bulundurup çok sayıda kişinin de tercih ettiğini dile getirebiliriz. Özellikle de ADSL’den VDLS’e geçiş yapanların büyük bir çoğunluğu rahat ettiğini dile getirse de birçok farklı firma ve devlet kurumu Metro Ethernet’i kullanmayı tercih etmekte.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir