Google Maps’in Yeni Güncellemelerini İlk Siz Deneyin Google Maps’in Yeni Güncellemelerini İlk Siz Deneyin
2.5
Dünya devi Google firmasının Maps uygulamasında tanıtmış olduğu yeni güncellemeleri ve yenilikleri ilk siz denemek istiyorsanız artık Google bunun önünü açmış durumda. Google geliştirmiş... Google Maps’in Yeni Güncellemelerini İlk Siz Deneyin

Dünya devi Google firmasının Maps uygulamasında tanıtmış olduğu yeni güncellemeleri ve yenilikleri ilk siz denemek istiyorsanız artık Google bunun önünü açmış durumda.

Google geliştirmiş olduğu uygulamaların beta sürümlerini Google Play Store mağazasına yükledikten sonra bu beta sürüm güncellemelerini siz cep telefonunuza indirmek isterseniz yapmanız gereken çok küçük bir adım var. Öncelikle test kullanıcısı olmak için bir başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Bu formu doldurup Google firmasına gönderdiğinizde Google Maps üzerinde geliştirilmiş olan yenilikleri ilk kez siz deneyebileceksiniz.

Beta sürümlerin kullanıcıların denemesini sağlayan ilk platformlardan biri Whatsup idi. Google Maps de Whatsup’dan sonra bu uygulamayı gün yüzüne çıkarmış durumda. Teknoloji meraklısı olan kullanıcılar için oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir süreç olan bu uygulamaların test aşaması kendinizi ve uygulamayı tam anlamıyla keşfetmenize olanak sağlıyor.

Beta programına katılmak için yapmanız gerekenler de son derece basit. Burada yer alan bağlantıdan “Test Kullanıcısı Ol” butonuna tıklayarak süreci başlatabilirsiniz. Bunun sonrasında o hesaba bağlı tüm telefonlarda Haritalar uygulamasının test sürümleri güncelleme olarak telefona yüklenebilir olacak.

Şu anlık Google firmasının sadece Maps uygulamasına entegre olan bu durum zaman içerisinde diğer uygulamalara da yayılacak gibi gözüküyor. Bu uygulamanın testleri ise şu an sadece Android platformunda yapılabiliyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir