Facebook’ta Okundu Bilgisini Kapatma Yöntemi Facebook’ta Okundu Bilgisini Kapatma Yöntemi
3.5
Messenger’da yeni gelen özelliklerle kullanıcıları bir hayli sevindiren Facebook, son olarak birçok kullanıcının canını sıkmakta ve çözüm aramakta olduğu Facebook Messenger’da okundu bilgisini kapatma... Facebook’ta Okundu Bilgisini Kapatma Yöntemi

Facebook, WhatsApp messenger’in kendini hergün daha da ileriye taşıyarak geliştirmesine tanık olurken geride kalmayarak pek fazla önemsemediği Facebook Messenger adlı servisine son zamanlarda daha fazla ilgi göstermeye başladı.

Messenger’da yeni gelen özelliklerle kullanıcıları bir hayli sevindiren Facebook, son olarak birçok kullanıcının canını sıkmakta ve çözüm aramakta olduğu Facebook Messenger’da okundu bilgisini kapatma sorununa Ghost for Chat adlı eklenti sayesinde kullanıcılar artık bu soruna çözüm bulabildi. Bildiğiniz üzere Facebook’ta çevrimiçi durum kapatılabiliyordu, fakat okundu bilgisini gizlemek mümkün değildi.

Facebook Messenger okundu bilgisi için bir çözüm olan Ghost for Chat eklentisi sayesinde okundu bilgisini kapatabilirsiniz.

GHOST FOR CHAT EKLENTİSİ ÜCRETSİZ Mİ?

Facebook için oldukça ideal bir uygulama olan bu sistem sayesinde mesaj hangi kullanıcıdan gelirse gelsin isteğinize göre hem okundu bilgisini kapatabilirsiniz hem de çevrimiçi durumunuzu tüm kullanıcılardan gizleyerek rahat bir şekilde Facebook Messenger’da sörf yapabilirsiniz.

Facebook Messenger kullanıcılarına ilaç gibi gelen bu eklenti sayesinde artık daha fazla araştırma yapmalarına ve ne olduğu belirsiz virüslü uygulamaların yanı sıra aynı zaman’da sağda solda bu sorun ile ilgili çözümler sunan dolandırıcılara inanmaya gerek kalmamakta. Google Chrome ile uyumlu bir şekilde randıman sağlayan Ghost for Chat eklentisinin kullanımı da oldukça basit ve rahat bir rotasyonda işlem görmekte. Bu özellikten faydalanmak için öncelikle mobil cihazınıza bu uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.

Birçok uygulamada da olduğu gibi bu uygulamanın maliyeti de aylık bazda kullanım ücreti olarak 1.99 dolar gibi bir ücret ödemenizi istemektedir.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir