Yeni LG G Pad 3 8.0 Özellikleri Tanıtıldı Yeni LG G Pad 3 8.0 Özellikleri Tanıtıldı
Karşınızda LG G Pad 3 8.0 Tablet bilgisayarlar, her ne kadar günümüzde eski çekiciliğini kaybetse de firmalar bu pazarı bırakma niyetinde değil. LG’de bu... Yeni LG G Pad 3 8.0 Özellikleri Tanıtıldı

Karşınızda LG G Pad 3 8.0

Tablet bilgisayarlar, her ne kadar günümüzde eski çekiciliğini kaybetse de firmalar bu pazarı bırakma niyetinde değil. LG’de bu doğrultuda kullanıcıların beğeneceği farklı konsepte sahip yeni tableti LG G Pad 3 8.0’ı çıkarttı.

Fiyat/performans odaklı bir tablet olan LG G Pad 3 8.0, yenilikçi yapısıyla genç nesli ve aynı zamanda farklılık seven kişileri etkilemeyi hedefliyor. Tatmin edici teknik detaylara sahip olan LG G Pad 3 8.0’ın özelliklerini yakından tanıyalım.

LG G Pad 3 8.0 Özellikleri

8 İnç boyutunda bir ekrana sahip olan LG G Pad 3 8.0, bir tablete göre ne çok büyük, nede çok küçük bir ekrana sahip. Ortalama bir ekran boyutuyla geldiğini söylemek mümkün. Tabletin ekran çözünürlüğü ise 1920×1200 seviyelerinde. Kamera konusunu es geçmeyen LG, bu tabletin arka kısmına 5 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yerleştirerek kullanıcıların kamera ihtiyacını karşılamasına olanak sağlamış.

İçerisinde sekiz çekirdekli bir işlemci bulunan LG G Pad 3 8.0’in bu işlemcisinin tam modeli açıklanmış değil. Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemiyle gelen tabletin dahili depolama alanı 16GB boyutunda. Bu alan, gerek bulut depolama ile gerekse microSD kart desteği ile ciddi şekilde arttırılabiliyor.

Taşıması kolay bir tablet olan LG G Pad 3 8.0, yaklaşık olarak 309 gram ağırlığında ve 7.9 milimetre kalınlığında.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir