Yeni Huawei P9 Kullanışlı Özellikleri İle Türkiye’de! Yeni Huawei P9 Kullanışlı Özellikleri İle Türkiye’de!
3
Akıllı telefon devlerinden biri olan ve piyasada oldukça fazla ağırlığı bulunan Huawei firması yeni amiral gemisi P9 modeli ile artık Türkiye’deki kullanıcılara hitap etmeye... Yeni Huawei P9 Kullanışlı Özellikleri İle Türkiye’de!

Akıllı telefon devlerinden biri olan ve piyasada oldukça fazla ağırlığı bulunan Huawei firması yeni amiral gemisi P9 modeli ile artık Türkiye’deki kullanıcılara hitap etmeye hazırlanıyor.

Samsung, HTC ve General Mobile gibi akıllı cihazların en büyük rakibi olarak ön plana çıkan Huawei akıllı telefonları Avrupa pazarından istediği satış hedeflerini tutturdu. Ama şu an akıllarda tek bir soru var. Huawei P9 modeli ile Türkiye’de de hedeflediği satış rakamlarına ulaşabilecek mi? Bu sorunun yanıtını telefonun özelliklerini inceleyerek sizlere verebileceğiz.

Huawei P9 modeli 5.2 inç boyutunda full hd ekran ile geliyor. Bu ekran yaklaşık olarak 500 nit kadar parlaklık değerlerini destekliyor. Ekran cephesinden bakacak olursak bu özelliklerdeki bir ekran kullanıcıları oldukça tatmin edecek gibi gözüküyor.

Ancak bu telefon 4K video kayıt desteği sunmadığından dolayı bazı kitlelerin beklentilerini karşılamıyor. 4GB boyutundaki RAM belleği ile hız konusunda sizlere çok fazla artı özellikler sağlayan bu telefon şık görüntüsü itibariyle de tercih sebebi olabilir.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir