Vodafone Smart Prime 7 Modeli İncelemesi Vodafone Smart Prime 7 Modeli İncelemesi
3.5
Vodafone “Akıllı Telefon“ konusunda kendini geliştirme peşinde. Hem daha çok satış yapmak, hem de marka değerini % 100 oranda arttırmak adına, Telefon piyasasında yerini... Vodafone Smart Prime 7 Modeli İncelemesi

Vodafone “Akıllı Telefon“ konusunda kendini geliştirme peşinde. Hem daha çok satış yapmak, hem de marka değerini % 100 oranda arttırmak adına, Telefon piyasasında yerini sağlama almak istiyor.

Vodafone Smart Prime 7 Modeli teknoloji açısında olumlu yönde geliştirilen bir model. Vodafone bu modelde, düşük fiyatla Akıllı telefon kullanma potansiyelini seçmiş. Kullanıcılar düşük maliyetle teknoloji açısından orta seviyelerde model kullanmak için Prime 7 Modelini seçmiş durumda.

Ekran Özellikleri

5.0 İnç Ekran özelliği sizleri bekliyor. 720 çaplarında Piksel sayısı var. Ancak ekran görüntüsü çok modern anlamda gelişmiş durumda. Bu sayede zaten Vodafone sizi çekiyor. 128 g ağırlığı var. Telefonu elde yada cepte taşıma bakımından güzel bir potansiyeli bulunuyor.

Kamera Özellikleri

Vodafone tek eksik kaldığı konu burası. Kamera konusunda zayıf kalıyor. Marka değerini kullanarak biraz daha gelişim göstermesi, satış olarak da yükselmesini sağlayacak. 8 MP Arka ve 5 MP Ön Kamera özelliği bulunuyor. 1080p çözünürlük kalitesinin kullanılması, kamerayı azda olsa kurtarıyor.

Diğer Özellikleri

 1GB RAM özelliğine sahip. RAM açısından 2GB olması daha olumlu karşılanmasını sağlayacaktı. 2500 mAh batarya ve Snapdragon 210 İşlemcisine sahip. Az fiyatla akıllı telefon kullanmak isteyenler için orta sınıf olarak seçilecek bir model.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir