Vietnam’da Asus Zenfone 3 Laser ve Asus Zenfone 3 Max Tanıtıldı! Vietnam’da Asus Zenfone 3 Laser ve Asus Zenfone 3 Max Tanıtıldı!
Akıllı telefon pazarının en çok sevilen markalarından olan Asus, orta seviyede çıkardığı cihazlar ile kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Piyasaya Zenfone 5 ve 6 ürünleri... Vietnam’da Asus Zenfone 3 Laser ve Asus Zenfone 3 Max Tanıtıldı!

Akıllı telefon pazarının en çok sevilen markalarından olan Asus, orta seviyede çıkardığı cihazlar ile kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Piyasaya Zenfone 5 ve 6 ürünleri ile tam anlamıyla giren marka; Zenfone 2 ailesi ile önemli işler başardı. Şimdi de Zenfone 3 cihazlarıyla kullanıcıların yüzünü tekrar güldürmeyi planlıyor.

24 saat içerisinde gerçekleşen Vietnam konferansında Asus, akıllı telefonlarını sunduğu Zenfone ailesinin 2 yeni üyesini tanıttı! Asus Zenfone 3 Laser ve Asus Zenfone 3 MAX cihazları resmen duyuruldu!

zenfone 3 laser press event

Asus Zenfone 3 Laser İncelemesi

Cihaz için şu anlık kısa bilgilerin paylaşıldığını hatırlatalım. Yakın zamanda Asus tarafında cihazın geri kalan özellikleri paylaşılması bekleniyor.

Cihaz 5.5 inç boyutlarında Full HD IPS bir ekrana sahip olarak geliyor. Bu ekran AMOLED teknolojisine sahip olup, oldukça kaliteli bir görünüş sunuyor. Cihazın bir diğer önemli özelliği ise 4 GB RAM ile geliyor olması. Ayrıca 32 GB depolanabilir dahili belleğe sahip olan cihaz, bellek anlamında bonkör davranmış. 13 MP arka kamerası özel otofokus teknolojisine de sahip olduğunu unutmadan hatırlatalım.

zenfone 3 max press event

Asus Zenfone 3 Max İncelemesi

Bir önceki sürüme göre daha düşük bataryaya sahip olan bu cihaz, 4100 mAh bir bataryaya sahip olduğu açıklandı. Cihaz üzerinde 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunuyor.

Hızlı şarj özelliği ve parmak izi okuyucu gibi özellikler, her iki cihazda da bulunuyor. Zenfone 3 laser fiyatı ve zenfone 3 max fiyatı 1000 TL (+/- 200 TL) civarında olması bekleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir