Ultimate Ears Yeni UE Roll Hoparlörünü Piyasaya Sürdü Ultimate Ears Yeni UE Roll Hoparlörünü Piyasaya Sürdü
Ses sistemi teknolojileri ile adından sıkça söz ettiren firmalardan biri olan Ultimate Ears, arık hoparlör alanında da yeni nesil teknolojilere geçildiğini kanıtladı. Zira dv... Ultimate Ears Yeni UE Roll Hoparlörünü Piyasaya Sürdü

Ses sistemi teknolojileri ile adından sıkça söz ettiren firmalardan biri olan Ultimate Ears, arık hoparlör alanında da yeni nesil teknolojilere geçildiğini kanıtladı. Zira dv firma geçtiğimiz günlerde tasarımı ile büyük beğeni toplayan yeni kablosuz UE Roll cihazlarını piyasaya sürdü. Kablosuz olarak istenilen cihaza bağlanabilen düğme formu benimsenmiş olan UE Roll hoparlörler ise piyasaya çıktığı andan itibaren farklı tarzı ile beğeni toplamaya başladı.

Suya Karşı Dayanıklı Tasarım

Tabi şık ve ilgi çeken tasarımın yanı sıra UE Roll hoparlörlerin teknik özellikleri de oldukça tatmin edici. Zira bu bağlamda UE Roll’un ilk dikkat çeken özelliği su geçirmeyen bir kılıf ile kaplı olması. Çok uzun süre olmasa da bu sayede UE Roll 1 metreye kadar suyun altında kalabiliyor. 20 dakika boyunca su altında durabilen UE Roll cihazlarının bir diğer özelliği ise 9 saatlik kullanım sunan bataryası.

Hızlı Şarj Uzun Süre Kullanım

Kablosuz olarak kullanılan UE Roll, bu nedenle şarj edilmeye ihtiyaç duyuyor. Mini usb üzerinden şarj edilen cihazın şarj süresinin 9 saat olması ise oldukça beğenilen bir diğer özelliği. Zira tam ses performansında bile bu değerlere ulaşılabildiğini belirtmek gerekiyor. Tabi ses seviyesine göre bu süre çok fazla değişmiyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir