Turkcell T70 Piyasaya Sürüldü Turkcell T70 Piyasaya Sürüldü
Akıllı telefonların teknoloji pazarına girişiyle beraber artık sadece ünlü markaların değil GSM operatörlerinin de bu alanda yeni telefonlarını görmeye başladık. Akıllı telefon alanında en... Turkcell T70 Piyasaya Sürüldü

Akıllı telefonların teknoloji pazarına girişiyle beraber artık sadece ünlü markaların değil GSM operatörlerinin de bu alanda yeni telefonlarını görmeye başladık. Akıllı telefon alanında en iddialı olan GSM operatörlerinden birisi de Turkcell. Kendi adı ve ZTE markasının ortaklığı ile çıkardıkları Turkcell T serisi akıllı telefonlar sayesinde piyasa da kendisine yer etmeyi başaran Turkcell’in bu alanda artık yeni bir seri oluşturduğunu da söylemek lazım. Zira dev marka geçtiğimiz günlerde de serinin yeni telefonu Turkcell T70’i duyurdu.

Düşük Fiyat Aralığı İdeal Performans

Turkcell T70 telefonun en büyük ayrıcalığı fiyatı. Zira piyasadaki diğer telefonların aksine Turkcell T70 649 TL gibi bir çıkış fiyatına sahip. Bununla beraber telefonun fiyatının da özelliklerine göre biraz düşük olduğunu da belirtelim.

5.2 İnç Ekran 720p Çözünürlük Desteği

Bu bağlamda Turkcell’in yeni telefonda yine ekran boyutu konusunda çok fazla değişikliğe gitmediğini de belirtelim. Daha önceki seride yer alan 5 inç ekran 5.2 inç ekran boyutuna çıkarılmış. Bununla beraber 720p çözünürlük desteği veren Turkcell T70 4 çekirdek SnapDragon işlemci ve 2 GB Ram belleğe sahip olarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Özellikleri bir önceki seri T60’a göre biraz daha düşük tutulan Turkcell T70’in şuan için ZTE işbirliği ile de satışta olduğunu belirtelim.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir