Türk Telekom K8 İncelemesi Türk Telekom K8 İncelemesi
Avea, Türk Telekom ve TTNET adı ile hizmet sunan Türk Telekom, kısa bir süre önce tüm hizmetlerini birleştirme kararı almıştı. Gerek internet sistemleri gerek... Türk Telekom K8 İncelemesi

Avea, Türk Telekom ve TTNET adı ile hizmet sunan Türk Telekom, kısa bir süre önce tüm hizmetlerini birleştirme kararı almıştı. Gerek internet sistemleri gerek GSM operatöründe gerekse de diğer hizmetlerde artık tek çatı altında birleşen ve Türk Telekom olarak tüm hizmetleri vermeye başlayan firma bu hamlenin ardından özellikle akıllı telefon pazarında da yeni adımlar atmaya başladı. Bu bağlamda Türk Telekom adı ile yayınlanan ilk akıllı telefonları da görmeye başladık.

LG İle Yapılan Ortaklık İle Türk Telekom K8

Bu bağlamda markanın akıllı telefon alanında yeni temsilcisi de Türk Telekom K8 oldu. Akıllı telefon alanında kendisini kanıtlamış olan markalardan biri LG ile yeni bir ortaklığa giren Türk Telekom bu alanda Türk Telekom K8 telefonlarını da duyurdu. LG logosunun da yer aldığı yeni nesil telefonun en büyük ayrıcalığı ise 599 lira gibi düşük bir bütçeye sahip olması.

Teknik Özellikler Fiyata Göre İdeal

Giriş seviyesinin biraz üstünde gösterilen Türk Telekom K8’in teknik özellikleri de fiyatına göre gayet ideal. Zira akıllı telefonda MediaTek 4 çekirdekli işlemciyle beraber geliyor. Bunun dışında Android 6.0 ile yeni Android sürümüyle beraber gelen Türk Telekom K8 1,5 GB Ram kapasitesine de sahip. 8 GB ayrılmış hafıza alanı kullanan Türk Telekom K8’in 8 mega piksel arka 5 mega piksel ön kameraya da sahip olduğunu belirtelim.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir