Toshiba Excite GO Tablet Özellikleri ve İncelemesi Toshiba Excite GO Tablet Özellikleri ve İncelemesi
3.5
Toshiba firmasından gelen yeni haber ve piyasaya çıkarttığı ürünlere bakınca artık firmanın akıllı telefon ve tablet piyasasına da tam anlamıyla el attığını görmekteyiz. Windows... Toshiba Excite GO Tablet Özellikleri ve İncelemesi

Toshiba firmasından gelen yeni haber ve piyasaya çıkarttığı ürünlere bakınca artık firmanın akıllı telefon ve tablet piyasasına da tam anlamıyla el attığını görmekteyiz. Windows Phone model akıllı telefonuyla birlikte tanıtımını yaptığı Toshiba Excite GO tableti ile de gündeme girmeyi başardı.

Toshiba gerçekten de son zamanlarda yüksek özelliklere sahip Tablet modellerini piyasaya sürüyor. Son zamanların en çok konuşulan modeli olan Excite GO modeli bunu zaten gösteriyor. Tamamen Performans odaklı bir Tablet. Elle tutuş çok kolay. Diğer modellere oranla yan kasa tarafı oldukça ince ve hafif. Parçaları Toshiba markası tarafından özenle seçildiği için, daha çok kullanılışa sahip. Buda Tabletin değerini en yüksek seviyede karşınıza çıkartıyor. 354 Gram ağırlığa sahip. Yan taraf inceliği ise 10 mm olarak üretilmiş. Bu durum sayesinde, Excite GO Tablet Modelinden, en yüksek performans ve daha modern anlamda bir özellik deneyimi yaşamanız mümkün.

7.0 İnç Ekran özelliğine sahip. Ancak modelin yan ekran kısımları gerçekten geniş ve Piksel anlamında daha dolgun. Bu sayede zaten size en yüksek performans ve HD görünümü sunuyor. Yan kasa tarafında Metal işlemeler hakim. Li-Po pil gücüne sahip. Buda Pil ömrünü giderek uzatıyor. 1 GB RAM desteği var. RAM özelliğini düşük görenler yanılıyor. Çünkü RAM olarak INTEL ATOM RAM kapasitesi Tablet üzerinde yüklü. Buda işlemleri daha hızlı okuma ve performans olarak her türlü işlemi kaldırma potansiyeline sahip.

3 MP kamera özelliğine sahip. Ancak görüntü kalitesinden asla sorun yaşamazsınız. Net ve parlak bir çekim gücüne sahip.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir