Tamamen Yerli Üretim Zaxe 3D Yazıcı Tamamen Yerli Üretim Zaxe 3D Yazıcı
3
Gelişen teknolojiyle beraber artık 3D yazıcılarla tanışmaya başladık. Bilgisayarlarda tasarlanan 3 boyutlu objeleri içerisinde bulunan plastik ve metal materyallerle anında 3 boyutlu gerçek objelere... Tamamen Yerli Üretim Zaxe 3D Yazıcı

Gelişen teknolojiyle beraber artık 3D yazıcılarla tanışmaya başladık. Bilgisayarlarda tasarlanan 3 boyutlu objeleri içerisinde bulunan plastik ve metal materyallerle anında 3 boyutlu gerçek objelere dönüştüren 3D yazıcılar son dönemde parça üretiminde bile yer almaya başladı. Hal böyle olunca hemen her gün de 3D yazıcılar ile ilgili yeni bir gelişme ile karşılaşabiliyoruz. İşte bu noktada son hamle de tamamen yerli üretim olan Zaxe 3D yazıcıdan geldi. Piyasadaki rakiplerine göre birçok ayrıcalığı bulunan Zaxe 3D yazıcı hemen her nesneyi de üretebiliyor.

Küçük Boyut Portatif Yapı

Zaxe 3D yazıcının en büyük avantajı boyutlarının gayet ideal olması. Aynı sınıfın benzer ürünleriyle karşılaştırdığımız zaman Zaxe 3D yazıcıların aslında standart bir yazıcı ile aynı boyuta sahip olduğunu söyleyebiliriz. Standart yazıcıları dik konumda düşündüğümüz zaman aslında Zaxe 3D yazıcının boyutunu canlandırabiliriz.

Hızlı Baskı Ve Wi-Fi Desteği

Bunun dışında yazıcının en büyük avantajı oluşturulan modeli sadece 3 hamlede çıkartabiliyor olması. Bunun dışında bağlantı konusunda da Zaxe 3D’nin kablosuz bağlantı ile doğrudan bilgisayar ekranına da eklendiğini söylemek mümkün. Tabi yazıcı üzerinde bir USB giriş portu da yer almakta. Yani isterseniz kablolu bağlantı da kurabiliyorsunuz. Çok kısa üre içerisinde baskı alabilen yazıcının tamamen Türkçe ara yüzü desteklediğini de belirtelim.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir