Samsung Yüksek Özellikli Kapaklı Telefon Satacak! Samsung Yüksek Özellikli Kapaklı Telefon Satacak!
Bundan yaklaşık 10 sene öncesine kadar kapaklı ve kızaklı telefonların moda olduğu zamanlar Samsung, E250 modeli ile Türkiye piyasasında ismini müthiş bir şekilde duyurmuştu.... Samsung Yüksek Özellikli Kapaklı Telefon Satacak!

Bundan yaklaşık 10 sene öncesine kadar kapaklı ve kızaklı telefonların moda olduğu zamanlar Samsung, E250 modeli ile Türkiye piyasasında ismini müthiş bir şekilde duyurmuştu. Hemen ardından çıkardığı yeni cihazlar ve akıllı telefon piyasasıyla dünya devi haline gelen Samsung, şimdi yeni bir kapaklı telefon çıkarmayı planlıyor!

Amiral gemisi seviyesinde çıkarmayı hedeflediği kapaklı telefonu, eski şartlara göre olağanüstü bir performans sunması bekleniyor. Keza özellikleri, orta seviye üstünde amiral gemisi cihazlarla eşdeğer bir konumda olduğunu söylemek mümkün… Retro sevenler için eskiyi anımsatacak bu ürünün ismi ise “Veyron” olarak tanıtıldı. Ayrıca ürün kodu ise “SM-2015” şeklinde açıklandı.

samsung-dan-dunyanin-en-iyi-kapakli-telefonu-geliyor-705x290

Samsung Kapaklı Telefon Veyron Özellikleri

Veyron cihazı üzerinde Galaxy S7 cihazında kullanılan Exynos 8890 işlemci bulunuyor. Bu bir şaka mı yoksa gerçek mi denilecek olan işlemci, yüksek performans vaat ediyor. Ayrıca cihaz üzerinde 12 MP arka ve 5 MP ön kamera ile medya öğeleri destekleniyor.

Süper AMOLED özelliğinde 3.9 inç boyutlarında ekran ile gelen cihaz, arka tarafında da ayrıca bir ekran olması bekleniyor. Cihaz üzerinde 3 GB veya 4 GB  RAM ve 32 GB depolama alanı bulunması bekleniyor. Yabancı kaynaklara göre cihaz 2.500 mAh civarında bir batarya ile besleneceği tahmin ediliyor.

Böylesine özelliklere sahip bir cihaz, yeni nesil için tercih kaynağı olacağı düşünülmese de eski nesil için güzel bir deneyim olması bekleniyor. Tabi ki bu fiyat ile de kesinleşecek bir konu!

 

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir