Samsung Galaxy S7 Active Resmi Olarak Geliyor Samsung Galaxy S7 Active Resmi Olarak Geliyor
Akıllı telefon devi Samsung, çok konuşulan modellerinden olan S7 cihazı için Active haberleri mevcut idi. Bunlar hepsi söylentiler ve tahminler üzerine kurulmuş iken artık... Samsung Galaxy S7 Active Resmi Olarak Geliyor

Akıllı telefon devi Samsung, çok konuşulan modellerinden olan S7 cihazı için Active haberleri mevcut idi. Bunlar hepsi söylentiler ve tahminler üzerine kurulmuş iken artık Samsung tarafından yapılan açıklamalara göre kesin bilgiler paylaşıldı. Samsung Galaxy S7 Active resmi olarak geliyor!

Samsung çıkardığı amiral gemisi telefonlar için özel bir seri olan Active sürümünü sunarak farklı ve özel bir ürün ortaya çıkartıyor. Bu ürün sizlerin de bildiğiniz gibi suya ve toza dayanıklı olması ile ön plana çıkıyor. Resmi olarak Samsung Galaxy S7 Active fiyatı 795 dolar üzerinden geçtiğimiz gün içerisinde tanıtıldı.

Cihaz her ne kadar amiral gemisi için özelleştirilmiş bir model olsa da 800 dolar bizce biraz fazla olduğunu söylememiz gerekiyor. Ama bu fiyata karşılık Samsung, ABD Askeri Standartlara uygun seviyede bir ürün çıkarttığını ve bu ürün için gerekli sertifikalar aldığını da hatırlatmamız gerekiyor.

Samsung Galaxy S7 Active Renk seçenekleri olarak ise; yeşil, titanyum grisi ve kumlu altın olmak üzere 3 tercih şansınız bulunuyor. Cihaz 10 haziran tarihinde ABD üzerinde satışa sunulacak olup diğer ülkeler için ise tam bir bilgi bulunmuyor.

Cihaz özelliklerini kısaca bir hatırlayalım:

  • Parmak izi sensörü ve 4G LTE teknolojisi bulunuyor
  • 5.1 inç boyutlarında Quad HD ekran bulunuyor.
  • 4 Çekirdeğe sahip Snapdragron 820 işlemci ile geliyor.
  • Son olarak ise söyleyebileceğimiz önemli özelliği ise 4000 mAh batarya ile geliyor olması.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir