Samsung Galaxy J3 2017 Modeli Özellikleri Sızdırıldı Samsung Galaxy J3 2017 Modeli Özellikleri Sızdırıldı
4.5
Teknoloji devi Samsung, 2017 yılında piyasalara sürmeyi planladığı Galaxy J3 modeli için TENAA firmasından sertifika alması basına sızdırıldı. Ayrıca gelen bilgilere göre J3 serisinin... Samsung Galaxy J3 2017 Modeli Özellikleri Sızdırıldı

Teknoloji devi Samsung, 2017 yılında piyasalara sürmeyi planladığı Galaxy J3 modeli için TENAA firmasından sertifika alması basına sızdırıldı. Ayrıca gelen bilgilere göre J3 serisinin özelliklerinin de bulunduğu bir çok bilgiye erişilmiş durumda.

Bilindiği üzere Samsung Galaxy C serisinin son üyeleri olan C5 ve C7 serilerinin geçtiğimiz günlerde tanıtımını yapmıştı. C serisindeki yeniliklerden sonra Samsung için gözler J serisine çevrilmişken ilgili firmanın 2017 yılında piyasaya sürmeyi düşündüğü J3 modeline sertifika alması bilgisi teknoloji basınına sızdırıldı.

Gelen bilgilere göre Samsung Galaxy J3 2017 model akıllı telefonun özellikleri ise şöyle;

  • Ekran boyutu 5.1 inç
  • 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci özelliği
  • RAM boyutu 2 GB
  • Depolama alanı 16 GB
  • microSD hafıza kartı desteği
  • 8MP Arka Kamerası ve 5MP Selfie Kamerası

2017 model J3’ün bilgilerinin sızdırılmasından sonra Samsung firmasının nasıl bir yol izleyeceği bilinmezken ürünün piyasalara çıkış tarihinin ise bu yılın son ayları olarak bekleniyor. J3 modeli 2016’daki J modellerine göre daha büyük ekran ve daha güçlü RAM özelliği getiriyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir