Samsung Galaxy J1 Ace Neo Giriş Seviyesinde Telefonunu Duyurdu! Samsung Galaxy J1 Ace Neo Giriş Seviyesinde Telefonunu Duyurdu!
Akıllı telefon piyasasının en önemli üreticilerinden olan Samsung, son günlerde birkaç tane orta seviyede cihazlarını piyasa sürdü. Piyasada cihaz yelpazesi ile en çok ürüne... Samsung Galaxy J1 Ace Neo Giriş Seviyesinde Telefonunu Duyurdu!

Akıllı telefon piyasasının en önemli üreticilerinden olan Samsung, son günlerde birkaç tane orta seviyede cihazlarını piyasa sürdü. Piyasada cihaz yelpazesi ile en çok ürüne sahip olan Samsung, rakiplerini kızdıracak hamleler yaptığını söyleyebiliriz.

Samsung sitesi üzerinde SM-J11 adı ile ortaya çıkan bu ürün, Samsung markasının en yeni giriş ve orta seviyeye hitap eden telefonu olarak karşımıza çıkıyor. Samsung artık bu işin suyunu çıkarmış olsa da piyasanın nabzını tutuyor ve rakipleri için sorun teşkil ediyor.

Samsung-Galaxy-J1-Ace-Neo-SM-J111-Black-01

Galaxy J1 Ace Neo Özellikleri

Cihaz özelliklerine baktığımızda, uygun fiyata alınabilecek bir cihaz olarak karşımıza çıktığını görüyoruz. Cihaz üzerinde 4.3 inç boyutlarına sahip bir ekran bulunuyor. Bu ekran 480p kalitesinde ve Super AMOLED teknolojisine sahip olduğunu görüyoruz. Açıkçası bu kalitede bir ekran, ürünün en önemli dezavantajlarından birisi olacağını öngörebiliriz.

Cihaz için işlemci olarak Spreadtrum SC8830 adı altında 4 çekirdeğe sahip 1.5 Ghz hızında çalışan bir donanım bulunuyor. 1 GB RAM ile gelen cihaz, ne kadar yeterli olur bilinmez ama 8 GB depolama alanına sahip olacak.

Arka tarafta yeni teknolojilerle donatılmış 5 MP kamera ve ön tarafta ise 2 MP kamera bulunuyor. LTE destekleyen cihaz, ülkemizde kullanılabilir bir cihaz olarak görünüyor. Ayrıca Android 6.0 işletim sistemi güncellemesini alacak olan cihazı 1900 mAh batarya besliyor.

Kişisel yorumum; bu cihaz 600 Liradan uygun bir fiyata ülkemizde satılırsa, ihtiyaca yönelik alınabilir bir ürün olarak görünüyor. Ancak bunun yerine alınacak daha güzel cihazların olduğunu da hatırlatalım.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir