Panasonic’ten Yüksek Bataryaya Sahip P75 Duyurdu! Panasonic’ten Yüksek Bataryaya Sahip P75 Duyurdu!
Telefon sektöründe eskisi kadar köklü ve ismi olmayan Panasonic markası, son zamanlarda akıllı telefon pazarında tutacak güzel girişimlerde bulunuyor. İşte bunlardan birisi olan Panasonic... Panasonic’ten Yüksek Bataryaya Sahip P75 Duyurdu!

Telefon sektöründe eskisi kadar köklü ve ismi olmayan Panasonic markası, son zamanlarda akıllı telefon pazarında tutacak güzel girişimlerde bulunuyor. İşte bunlardan birisi olan Panasonic P75 cihazı, kendi seviyesinde fark yaratabilir.

Panasonic markası, tanıttığı bu ürün ile diğer üreticilerden farklı bir amaç sahiplenmiş gibi görünüyor. Keza Hindistan tarafındaki yetkililerinin yaptığı açıklamada, cihazların her ne kadar performanslı olursa olsun günü kurtaracak bataryaya sahip olmaması büyük bir eksiklik olarak yorumlandı. Ki bizce de durum kesinlikle böyle! İşte buradan da anlayacağınız üzere Panasonic P75 ürünü bataryaya ağırlık veren bir amaçla geliyor.

Panasonic cihazı giriş seviyesinde bir cihaz olduğunu şimdiden hatırlatalım. Ayrıca fiyat olarak da oldukça uygun olduğunu söyleyerek özellikleri tanıtmadan beklentinizi yükseltmeyi önleyelim. Panasonic P75 fiyatı olarak ise sadece 90 dolar etikete sahip olup, ürün altın ve siyah renklere sahip alternatifleri bulunacağı söyleniyor.

Panasonic-P751

Panasonic P75 İncelemesi

  • Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ile gelecek olan cihaz, güncelleme alacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor.
  • Cihazı 1.3 Ghz hızında çalışan 4 çekirdeğe sahip MediaTek MT6580 işlemci çalıştıracak. Grafik arabirimi olarak ise Mali-400 MP2 barınacak.
  • Cihaz üzerinde sadece 3G bağlantısı bulunuyor. Ayrıca çift SIM kart özelliği var.
  • Cihaz 1 GB RAM ile 8 GB Dahili hafızaya sahip olacak.
  • Ekran olarak 720P özellikte ve 5 inç boyutta bir yapıya sahip.
  • Media arabirimi olarak arka tarafta 8 MP ve ön tarafta 5 MP kamera bulunuyor.
  • Son olarak ise cihazı 5000 mAh gücünde batarya besliyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir