Motorola Moto Z Force Geliyor Motorola Moto Z Force Geliyor
Yakın zamanda Lenovo tarafından satın alınan Motorola markası, bu köklü değişim ile piyasada iyi işler yapmaya tekrar başardığın görüyoruz. Yakın zamanda gerçekleşen Tech World... Motorola Moto Z Force Geliyor

Yakın zamanda Lenovo tarafından satın alınan Motorola markası, bu köklü değişim ile piyasada iyi işler yapmaya tekrar başardığın görüyoruz. Yakın zamanda gerçekleşen Tech World etkinliğinde Moto Z ve Moto Z Force cihazları tanıtıldı. Oldukça güçlü olan Moto Z Force, birçok kullanıcının ilgisini çekti!

10 Haziranda gerçekleşen Lenovo Tech World etkinliğinde birçok konu üzerinde duruldu. Bunlardan bir tanesi ise Motorola Moto serisinden 2 yeni cihazın gelmesi idi. Bunlardan birisi olan Moto Z Force, diğer markaların amiral gemisi cihazlarını zorlayacak seviyede olduğunu görüyoruz.

Eylül ayında çıkması beklenen bu iki model, oldukça kabiliyetli özelliklere sahip… Cihaz üzerinde bulunan 3.5 mm jack kaldırıldığını ve bunun yerine USB Type-C portlu eklendiğini söylemek mümkün. Bunun için adaptör içerisinde bulunsa da kullanıcılar için biraz rahatsız edici bir özellik olarak algılandığını söylemek gerek. Cihaz ile alakalı bir fiyat bilgisi de şu anlık bulunmuyor. Şimdi teknik özelliklerine bir göz atalım.

1465508462_moto-z-forcee

Moto Z Force incelemesi

  • Cihaz 5.5 inç boyutlarında 1440 piksel yani QuadHD ekran ile AMOLED teknolojisine sahip olarak geliyor.
  • Cihaz üzerinde 4 GB RAM ve 32 GB ile 64 GB depolama alanı olmak üzere iki alternatif seçenek bulunuyor.
  • İşlemci olarak Snapdragon 820 donanımı ile geliyor. Grafik işlem biriminde ise Adreno 530 bulunuyor.
  • 21 MP arka ve 5 MP öne kamera ile geliyor.
  • Fabrikadan Android 6.0.1 sürümü ile çıkacağı söyleniyor.
  • Son olarak ise Parmak izi tarayıcı bulunan cihaz, 3500 mAh boyutlarında hızlı şarj özelliğine sahip batarya ile besleniyor.

 

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir