Huawei’den Yeni Üst Seviye Telefon Honor 8 Tanıtıldı Huawei’den Yeni Üst Seviye Telefon Honor 8 Tanıtıldı
Akıllı telefon sektöründe çok sesi çıkmasa da önemli işler yapan Huawei markasının Honor adlı telefon ailesi, ülkemizde de satışları yer alıyor. Türk Telekom işbirliği... Huawei’den Yeni Üst Seviye Telefon Honor 8 Tanıtıldı

Akıllı telefon sektöründe çok sesi çıkmasa da önemli işler yapan Huawei markasının Honor adlı telefon ailesi, ülkemizde de satışları yer alıyor. Türk Telekom işbirliği ile yapılan bu satışlarda önemli derecede ilgi gördüğünü de hatırlatalım.

Çin taraflarında düzenlenen etkinliğinde Honor 8 hakkında önemli açıklamalar ile beraber tanıtımını yaptı. Cihaz için P9 ürünü ile benzerliği bulunan  çift kamera özelliği bulunacağını açıklayan firma, P9 da bulunan lensler ile gelmeyeceğini açıkladı.

huawei-nin-yeni-cift-kamerali-telefonu-honor-8-tanitildi-705x290

Huawei Honor 8 Özellikleri

Öncelikle ince yapısı ve metal kasasıyla ilgi çekici bir ürün olarak karşımıza geldiğini hatırlatalım. Çünkü bu özellikler, gerçekten pas geçilmeyecek derecede güzel! Cihaz üzerinde 5.2 boyutlarında Full HD sahip bir ekran bulunuyor. Bu çözünürlükteki ekranda 2.5D kavisli kenarlar, güzel bir görünüş ve kullanım olanağı sunacak gibi görünüyor.

Kendi firması tarafından üretilen Hi-Slicon Kirin 950 işlemci ile gelen cihaz, üst seviye telefonlara eşdeğer bir performans sunduğunun altını çizerek, performansının ne ölçülerde olduğunu hatırlatalım. Cihaz, 3 GB RAM ve 4 GB RAM olmak üzere iki alternatif seçenek ile satışa sunulacak. Aynı şekilde sırasıyla bu cihazlarda 32 GB ve 64 GB depolama alanları eşlik edecek.

Çift SIM kart ve LTE gibi teknolojileri destekleyen cihaz, SD Card ile arttırılabilir bir özelliği de bulunuyor. Arka tarafta 12 MP ve ön tarafta 8 MP kameraya sahip olan cihaz, çift arka kamera ve parmak izi okuyucu gibi üst düzey özelliklerle donatılmış.

Honor 8 fiyatı ise; 3 GB versiyonu için 299 dolar iken 4 GB versiyonu için 374 dolar üzerinden satışa sunulması bekleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir