HTC Marlin Nexus Özellikleri Yayınlandı! HTC Marlin Nexus Özellikleri Yayınlandı!
Google tarafından desteklenen özel Android cihaz modelleri olan Nexus ailesi, her sene farklı markalarca cihazlar üretmekte ve kullanıcılara saf Android imkanı sunmakta. HTC markasının... HTC Marlin Nexus Özellikleri Yayınlandı!

Google tarafından desteklenen özel Android cihaz modelleri olan Nexus ailesi, her sene farklı markalarca cihazlar üretmekte ve kullanıcılara saf Android imkanı sunmakta. HTC markasının 2016 yılı için üretmesi beklenen Marlin adlı cihaz için özellikler belli oldu!

Yapılan yorumlara göre Marlin, en güçlü Nexus ürünü olması beklenen bir model olarak karşılanıyor. Kullanıcıların heyecanla beklediği bu cihaz için özellikler yayınlandı! Gerçekten de bu cihaz en güçlü Nexus ürünü olacak mı birlikte bakalım.

HTC Nexus Marlin Özellikleri

Öncelikle cihaz 5.5 inç boyutlarında bir ekran ile geliyor. Ekran 1440p çözünürlüğüne sahip olan bir AMOLED ekran ile gelecek. Büyük ihtimal 2.5D kavisli ekran bulunacak.

Cihaz üzerinde bulunması muhtemel birkaç işlemci alternatifi bulunuyor. 4 Çekirdeğe sahip olan Snapdragon 820/821/823 işlemcilerinden birisi kullanılacak. Medya ara birimi için şuan tam bir kesin bilgi bulunmuyor.

Cihaz için yeterli olacak 4 GB RAM donanımı ile geliyor. Ayrıca 32 GB depolama alanına sahip olacak ürün, 128 GB alana kadarda arttırılabilir bir özelliğe sahip.

Arka tarafta 12 MP kamera ve ön tarafta 8 MP kamera ile gelen cihaz, parmak izi okuyucu gibi son zamanların popüler teknolojilerini de barındırıyor.

Cihaz üzerinde Bluetooth 4.2 olması beklenirken, en güncel port bağlantısı olan USB Type-C desteği ile geliyor. Bu cihaz 3450 mAh batarya besleyecek. Son olarak cihaz üzerinde Android 7.0 Nougat işletim sistemi bulunacak.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir