Giriş Seviyesi HTC Desire 630 Piyasaya Sürüldü! Giriş Seviyesi HTC Desire 630 Piyasaya Sürüldü!
Akıllı telefon pazarında son zamanlar iyi işler başaran HTC, giriş seviyesi telefonu olan Desire 630 ürünü için satış tarihi belli oldu! Ayrıca Desire 630... Giriş Seviyesi HTC Desire 630 Piyasaya Sürüldü!

Akıllı telefon pazarında son zamanlar iyi işler başaran HTC, giriş seviyesi telefonu olan Desire 630 ürünü için satış tarihi belli oldu! Ayrıca Desire 630 fiyatı konusunda da bilgi mevcut!

Türkiye pazarında giriş seviyesi ve orta seviyede akıllı telefon diliminin ciddiye alınacak seviyesinde sahipliği bulunan HTC markası, yakın zamanda HTC 10 ile amiral gemilerine kafa tutmuştu. Ancak daha fazla kitleye hitap etmek adına giriş seviyesi cihazını da çıkarmayı ihmal etmiyor! Hem de özellik bakımından oldukça yeterli bir iş çıkarmış gibi görünüyor!

Mobil Dünya Kongresinde tanıttığı bu cihaz hakkında daha fazla biliye şuan sahibiz! Giriş seviyesinde olan HTC Desire 630 cihazı, ilk olarak Hindistan için satışa sunuldu! Hindistan pazarında HTC Desire 630 fiyatı 222 dolar etiketine sahip olduğu açıklandı! Ülkemiz için ve diğer ülkeler için cihazın tanıtımı konusunda bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca fiyat konusunda da bir açıklama yapılmadı!

HTC Desire 630 Özellikleri

Giriş seviyesinde olan Desire 630 modelinin 5 inç boyutlarına bir ekrana sahip olduğu ve bu ekranında 720p çözünürlükte geleceği biliniyor. Bu ekranda ayrıca Super LCD ekran bulunuyor. Cihaz üzerinde işlemci olarak ise eski nesil Snapdragon 400 4 çekirdekli işlemci bulunuyor..

Cihazı 2 GB RAM ve 16 GB depolama birimi destekliyor. LTE desteğine sahip olan cihaz, 220 mAh batarya tarafından besleniyor. Son olarak Cihazda Android 6.1 İşletim sistemi bulunuyor.

 

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir