Gionee S6 Pro Amiral Gemisi Tanıtıldı! Gionee S6 Pro Amiral Gemisi Tanıtıldı!
Son zamanlarda akıllı telefon piyasasındaki hareketlilik, Çin menşeli firmaları ayağa kaldırmış olacak ki bir çok firma, uygun fiyata yüksek performans sunacak güzel alternatifler yayınlamaya... Gionee S6 Pro Amiral Gemisi Tanıtıldı!

Son zamanlarda akıllı telefon piyasasındaki hareketlilik, Çin menşeli firmaları ayağa kaldırmış olacak ki bir çok firma, uygun fiyata yüksek performans sunacak güzel alternatifler yayınlamaya başladı. Bunlardan birisi olan Gionee S6 Pro ürünü, sadece 305 dolara rakiplerini kızdıracak bir cihaz olarak piyasaya sürmeyi planlıyor.

Gionee S6 Pro cihazı, %97 oranında metal kaplama bir kasaya sahip olup dış görünüşü; alışılagelmiş markaların ürettiği modellere benzediğini söyleyebiliriz. Ayrıca bu cihaz üzerinde parmak izi okuyucu sensörün bulunduğunu görüyoruz.

Son zamanlarda popüler olan bu özellik saniyenin onda biri süresinde ekran kilidini açmaya yarayan bir teknoloji olduğunu hatırlatalım. Ayrıca Gionee S6 Pro ağırlığı ise 178 gram olup, maalesef ortalamanın üstünde bir yüke sahip olduğunu söylemeliyiz. Altın, gül ve gümüş renklerine sahip olan Gionee S6 Pro özelliklerine bir bakalım:

wp-1465816600925

Gionee S6 Pro incelemesi

  • Cihaz 1080P çözünürlükte ve 2.5D kavisli 5.5 inç boyutlarında bir ekrana sahip. (Çin de bu patern moda olmuş galiba. )
  • En ilgi çekici özelliklerinden olan bu cihaz 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza ile geliyor.
  • İşlemci olarak ise 1.8 Ghz hızlarında çalışan 4 çekirdekli Helip P10 işlemci bulunuyor. Grafik ara birimi olarak ise Mali-T860MP2 işlemcisi bulunuyor.
  • Cihaz medya ara birimi olarak 13 MP arka ve 8 MP ön kamera ile geliyor.
  • Son olarak 4G LTE teknolojisine ve parmak izi özelliğine sahip olan cihaz 3130 mAh batarya ile besleniyor.

Gionee S6 Pro fiyatı olarak ise 305 dolar üzerinden Çin üzerinde satışa sunulacak. Dünya üzerinde satışa sunulup sunulmayacağı şuan bilinmiyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir