Elephone P9000 Edge Fiyat Performans Ürünü Geliyor Elephone P9000 Edge Fiyat Performans Ürünü Geliyor
Çin menşeli firmaların uygun fiyata yüksek performans içeren birçok ürün çıkardığını önceden görmüştü. İşte bunlardan biri olan Elephone markası, Shenzhen merkezli bir üretici olup;... Elephone P9000 Edge Fiyat Performans Ürünü Geliyor

Çin menşeli firmaların uygun fiyata yüksek performans içeren birçok ürün çıkardığını önceden görmüştü. İşte bunlardan biri olan Elephone markası, Shenzhen merkezli bir üretici olup; düşük fiyata telefon üreten firmalardan birisi olarak tanınıyor.

Çin haberlerine göre Elephone markası, bu bölge için kıvrımlı ekrana sahip bir fiyat performans ürünü tanıtacağını duyurmuştu. Resmi yollardan bir bilgi gelmese de bazı haber sitelerine göre bazı görseller ve özellikler sızdırıldı.

P9000 Edge fiyatı olarak 250 dolar civarında bir üründen bahsettiğimizi özellikleri sıralamadan önce sizlere hatırlatalım. Çin piyasası için her ne kadar ortalamanın biraz üstünde olsa da bizim bildiğimiz ürünler arasında gayet uygun bir fiyat olarak görülüyor.

4-2

P9000 Edge Özellikleri

P9000 Edge cihazı 2K çözünürlüğe sahip JDI bulunan 5.7 inç büyüklüğünde bir ekran ile geliyor. İşlemci bakımından Helio X25 bulunan bu cihaz, güçlü işlem kapasitesine sahip olduğunu söylemek mümkün. Cihaz için söylenebilecek bir diğer özellik ise medya bakımından güçlü olduğu. Çünkü cihazda AAC hoparlör bulunuyor. 2 farklı sürüm şeklinde gelecek bu ürün; 4 GB RAM ile 64 GB depolama alanı seçeneği ve 6 GB RAM ile 128 GB depolama seçeneğinden oluşuyor.

P9000 Edge cihaz fiyatı için 250 dolar açıklaması yapılsa da bu fiyat 4 GB’lık versiyonu için geçerli olduğunu tahmin ediyor. Diğer 6 GB versiyonu için ise 300 dolar civarında bir fiyat bekleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir