Bütçe Dostu Oppo A37 Geliyor Bütçe Dostu Oppo A37 Geliyor
Akıllı telefondan beklediğiniz birçok özelliği ve kaliteli uygun fiyata satın almak ister misiniz? İşte Oppo A37 modeli tamda sizin aradığınız bir telefon. Hem de... Bütçe Dostu Oppo A37 Geliyor

Akıllı telefondan beklediğiniz birçok özelliği ve kaliteli uygun fiyata satın almak ister misiniz? İşte Oppo A37 modeli tamda sizin aradığınız bir telefon. Hem de 24 MP Kamera özelliğiyle!

Artık telefon tanıtmaktan ve inceleme yapmaktan ne kadar sıkıldıysak, sizde bu telefonları takip etmekten sıkıldınız! Tahmin edebiliyoruz! Ancak piyasa oldukça hareketli ve rekabetli… İşte rekabeti kızdıran Oppo A37 modeli ise incelemeye ve takip etmeye değer bir model olarak görünüyor. Neden mi? Birlikte Oppo A37 özelliklerine inceleyerek nedenine bakalım:

gsmarena_005

Oppo A37 İncelemesi

  • Öncelikle Kamerası 8 MP olsa da bazı yazılımsal gelişmeler ile extra özellikler 24 MP görüntü kalitesinde fotoğraf çekmenize olanak sunuyor. Ön tarafta ise standart 5 MP kamera bulunuyor.
  • Cihaz 5 inç boyutlarında 720p çözünürlükte bir ekran ile geliyor. Ekranda 2.5D IPS LCD bulunuyor. Ayrıca ekranı korumak için Gorilla Glass 4 bulunuyor.
  • Orta seviyeli bir cihaz olarak işlemcisi Snapdragon 410 modeli bulunuyor.
  • Cihazı 2 GB RAM ile gelen donanım, 16 GB depolama alanına da sahip olacak.
  • Android 5.1 işletim sistemi ile fabrika çıkışı olan cihazı, 2630 mAh batarya besleyecek.

Kısaca özellikleri bu şekilde sıraladığımız Oppo A37 fiyatı ise 199 dolar etiketi üzerinden satılacak. Cihaz görsellerine dikkat edecek olursanız, tasarım anlamında önemli bir görünüşe sahip olan cihaz, çift sim kart girişini ve SD Card yuvasını tek seferde erişecek bir mekanizmaya sahip olduğu görülüyor.

 

 

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir