ASUS’un Yeni Gözdesi ASUS VivoBook Flip TP301UJ ASUS’un Yeni Gözdesi ASUS VivoBook Flip TP301UJ
Oyun serisi ve iş bilgisayarlarıyla tanıdığımız ASUS, son dönemlerde akıllı telefonlarıyla teknoloji pazarında yer almaya başladı. Zenfone serisi ile beklediği başarıya ulaşan dev firma... ASUS’un Yeni Gözdesi ASUS VivoBook Flip TP301UJ

Oyun serisi ve iş bilgisayarlarıyla tanıdığımız ASUS, son dönemlerde akıllı telefonlarıyla teknoloji pazarında yer almaya başladı. Zenfone serisi ile beklediği başarıya ulaşan dev firma şimdilerde ise Apple’ın MacBook bilgisayarlarına rakip olacak yeni ürünler ile kullanıcıların karşısında. Bu alanda ASUS’un son bombası ise VivoBook Flip TP301UJ bilgisayarlar.

Yeni Nesil 2’si 1 Arada Teknolojisi

ASUS VivoBook Flip TP301UJ aslında sadece bir bilgisayar değil. Son dönemde moda haline gelen iki bir arada yani hem tablet hem de bilgisayar ürünü. Bu nedenle kullanıcılar istedikleri her işe göre ASUS VivoBook Flip TP301UJ serisini kullanabiliyorlar.

Üst Düzey Donanım Özellikleri

Ağırlığı 1.7 kg gibi ideal bir ağırlık olarak göze çarpan ASUS VivoBook Flip TP301UJ ikisi bir arada cihazın en büyük ayrıcalığı ise kullanıcılara sunduğu özellikleri. Zira cihazın standart bilgisayarların üzerinde bir sisteme sahip olduğunu da söylememiz gerekiyor. 6.nesil İntel i5 işlemci, bunun yanında 8 GB Ram, 1 TB hafıza ve Nvidia Geforce 920 M ekran kartı serisini içerisinde barındıran ASUS VivoBook Flip TP301UJ oyun severlere de hitap eden özelliklere sahip. Tüm bunlarla beraber ürünün açıklanan fiyatı ise 2599 TL. Fiyat aralığına göre sınıfının önce gelen 2’si 1 arada cihazlarından biri olan VivoBook Flip TP301UJ epey beğeni toplamayı da başaracak gibi.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir