Acer Predator 15 İle Üst Düzey Oyun Keyfi Acer Predator 15 İle Üst Düzey Oyun Keyfi
Genelde orta sınıf bilgisayarlarıyla piyasada yer almış olan Acer markası son günlerde artık orta sınıfın dışına çıkmaya başladı. Zira artık Acer’ın üst düzey donanım... Acer Predator 15 İle Üst Düzey Oyun Keyfi

Genelde orta sınıf bilgisayarlarıyla piyasada yer almış olan Acer markası son günlerde artık orta sınıfın dışına çıkmaya başladı. Zira artık Acer’ın üst düzey donanım parçalarına sahip olan oyun bilgisayarlarını da görmeye başladık. Bu alanda dev firmanın yeni temsilcisi Acer Predator 15 ile de artık Acer bir derece daha çıtayı yükseltmeyi başardı.

6.Nesil i7 İntel İşlemci

Bilgisayarın en büyük özelliği aslında son dönemde oyun bilgisayarlarında standart konuma gelen 6.nesil işlemci. Şuan için piyasada yer alan en güncel işlemci serisi olan 6.nesil i7 İntel işlemci barındıran Acer Predator 15, bu noktada kullanıcılara ciddi bir performans seviyesi sunmayı başarıyor.

16 GB DDR4 Ram

İşlemci teknolojisi bir yana dursun Acer Predator 15 serisinin diğer bir dikkat çeken özelliği 16 GB yeni nesil DDR4 Ram belleğe sahip olması. Özellikle yüksek grafik ayarlarına sahip olan oyunlar ve render işlemleri için bu Ram seviyesinin bir hayli yüksek olduğunu söylemek gerekiyor.

Nvidia Geforce GTX 980M Ekran Kartı

Acer Predator 15 tam anlamıyla bir oyun bilgisayarı. Tabi söz konusu oyun bilgisayarı olunca ilk aranan özelliklerden birisi de ekran kartı oluyor. Şuan için seri üretimde en güncel Nvidia ekran kartı sürümü olan GTX 980 serisi ekran kartına sahip olan Acer Predator 15’in ekran kartı belleği ise 4 GB olarak belirlenmiş.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir