59 Dolara Efsane Telefon Ulefone U007 59 Dolara Efsane Telefon Ulefone U007
3.5
Akıllı telefon piyasasındaki büyük devlerin sunduğu cihazlar ülkemizde genelde 750 tl üstünde bir fiyatta satışa sunuluyor. İyi ve kullanılabilir bir telefon olduğuna artık bu... 59 Dolara Efsane Telefon Ulefone U007

Akıllı telefon piyasasındaki büyük devlerin sunduğu cihazlar ülkemizde genelde 750 tl üstünde bir fiyatta satışa sunuluyor. İyi ve kullanılabilir bir telefon olduğuna artık bu fiyat üstünde olduysa karar veriyoruz. Ancak Çin kökenli bir marka, bu algıyı değiştirecek bir cihaz tanıttı! Hem de sadece 59 Dolara!

Ulefone adlı Çin kökenli telefon üreticisi firma, tanıttığı Ulefone U007 ürünü ile alışılagelmiş pahalı ürünlerden uzak ve oldukça uygun bir model olarak sunuluyor. Telefon haricisinde aksesuar da yapan Ulefone firması, bu özelliğinden etkilenmiş olsa gerek; Ulefone U007 cihazında güzel bir görünüş bulunuyor.

Cihaz için en kötü dezavantaj denilebilecek özellik ise sadece 3G desteğinin bulunmasını söyleyebiliriz. Keza 4G LTE teknolojisini destekleseydi; kuşkusuz fiyat performans telefonlar arasında çok konuşulacak bir listeye girebilirdi. Ama yine de bu fiyata bu özellikler olur mu dedirtecek bir cihaz olduğunu söylemek gerekiyor.

Ulefone U007 fiyatı sadece 59 dolar fiyatında olup Gearbest sitesi üzerinde ön siparişe sunuldu. Ayrıca 20 Haziran tarihinde de tüm dünyaya satışı sunulması bekleniyor. Ülkemizde satışı olunur mu bilinmez ama biz yine bir özelliklerine göz atalım:

Ulefone U007 İncelemesi

  • Cihaz 5 inç boyutlarında HD ekran ile geliyor. Bu ekranı Gorilla Glass 3 koruyor.
  • Android 6.0 sürümü ile yenilikçi olduğunu kanıtlıyor.
  • Hafıza olarak 1 GB RAM ve 8 GB Dahili hafıza bulunuyor.
  • Arkada IMX149 sensörüne sahip 8 MP kamera ve ön tarafta 2 MP kamera bulunuyor.
  • Son olarak ise 2300 mAh batarya ile telefon besleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir