2’si 1 arada Lenovo Yoga 900 2’si 1 arada Lenovo Yoga 900
Bilgisayar ve tablet teknolojileri son dönemde birleştirilmeye başlandı. Hem dokunmatik yüzey ayrıcalığı hem taşınılabilirliği sayesinde bu tarz çözümler oluşturulmaya başlandı. Hal böyle olunca birçok... 2’si 1 arada Lenovo Yoga 900

Bilgisayar ve tablet teknolojileri son dönemde birleştirilmeye başlandı. Hem dokunmatik yüzey ayrıcalığı hem taşınılabilirliği sayesinde bu tarz çözümler oluşturulmaya başlandı. Hal böyle olunca birçok ünlü bilgisayar markası da son dönemde laptop serisi bilgisayarların yanı sıra ikisi bir arada olarak kabul gören tablet bilgisayar ürünleriyle de karşımıza çıkmaya başladı. Bu alanda en önde gelen firmalardan biri ise Lenovo. Yoga adı verdiği serisi ile bu alanın en iyi temsilcilerinden biri olan Lenovo’nun en son temsilcilerinden birisi de Lenovo Yoga 900.

Yüksek Çözünürlüklü 13.3 İnç Ekran

Lenovo Yoga 900 serisinde en çok dikkati çeken özellik ekranın çözünürlük oranı. Zira 13.3 inç ekranda 3200X1800 gibi bir çözünürlük kullanılmış ve ekran teknolojisi olarak da IPS tercihe edilmiş. Bu sayede Lenovo Yoga 900 serisinin görüntü kalitesi konusunda üst düzey çözümler sunması sağlanmış.

8 GB Ram 256 GB SSD

Ekran çözünürlüğünün yanı sıra Lenovo Yoga 900 serisinde işlemci performansı da bir hayli tatmin edici. 6.nesil i7 işlemciye sahip olan cihazda ayrıca 8 GB Ram ve 256 GB SSD depolama alanı sunuluyor. Bu sayede hız konusunda da oldukça iyi bir performans elde edilebiliyor. 14.9 mm  kalındığında olan Lenovo Yoga 900 serisi cihazların ağırlığı ise 1.29 kg olarak ölçülmüş.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir