10000 mAh Kapasiteli APC Powerbank 10000 mAh Kapasiteli APC Powerbank
Akıllı telefon teknolojisi ne kadar gelişirse gelişsin şuan için piyasada bulunan hemen her markanın en büyük sorunun bekleme süresi olduğunu belirtmek gerekiyor. Kullanıcıların telefon... 10000 mAh Kapasiteli APC Powerbank

Akıllı telefon teknolojisi ne kadar gelişirse gelişsin şuan için piyasada bulunan hemen her markanın en büyük sorunun bekleme süresi olduğunu belirtmek gerekiyor. Kullanıcıların telefon tercihi yaparken en çok dikkat ettikleri noktalardan biri olan şarj dayanma süresi son dönemde ise artık sorun olmaktan çıkmaya başladı. Her ne kadar bazı firmalar (örneğin Lenovo) rakiplerine göre çok daha uzun süre dayanabilen batarya teknolojileri sunuyor olsa da, bu alanda sorunun çözülmesine neden olan aslında taşınabilir şarj cihazları. Telefonunuzdan bile küçük olan taşınabilir şarj cihazları şarj sorununa en büyük çözümlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. İşte taşınabilir şarj cihazlarının son temsilcisi de APC Powerbank oldu.

10000 mAh Kapasite İle 4 Kez Tam Şarj İmkanı

APC Powerbank’in en büyük avantajı ise sahip olduğu mAh değerinin oldukça yüksek tutulması. Zira 10000 mAh değeri ile akıllı telefonlarınızı 4 kez yeniden şarj etme imkanını yakalıyorsunuz. Bu sayı bazı tabletler için 2, 7 inç üzeri tabletler içinse pil kapasitesine göre değişmekle beraber 1’e düşüyor.

2.4 A Hızlı Şarj Çıkışı

APC Powerbank bunun dışında kullanıcılara hızlı şarj imkanı da sunmakta. Cihazda bulunan iki farklı usb giriş portu sayesinde isterseniz cihazlarınızı 2.4 A güç ile hızlı şarj edebiliyorsunuz isterseniz de standart 1 A değerini kullanabiliyorsunuz. Hızlı şarj özelliğinde pilin daha az kapasite sunduğunu da belirtelim. Bunun dışında APC Powerbank üzerinde bulunan LED panel yardımıyla da pilin durumunu anlık olarak göstermekte.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir