ZTE Nubia Z11 Tanıtım Öncesi Sızdırıldı! ZTE Nubia Z11 Tanıtım Öncesi Sızdırıldı!
Akıllı telefon piyasasında, Türkiye için biraz sönük kalan ZTE markası, 28 Haziran ayında tanıtılması beklenen ZTE Nubia Z11 ürünü için bazı bilgiler ve görüntüler... ZTE Nubia Z11 Tanıtım Öncesi Sızdırıldı!

Akıllı telefon piyasasında, Türkiye için biraz sönük kalan ZTE markası, 28 Haziran ayında tanıtılması beklenen ZTE Nubia Z11 ürünü için bazı bilgiler ve görüntüler sızdırıldı!

Geçtiğimiz günlerde ZTE markasının ZTE Nubia Z11 max ve mini modellerinin tanıtıldığını hatırlıyorsunuzdur. Bu modellerin tanıtılmasından sonra gözler ZTE Nubia Z11 modeline, yani Amiral gemisi cihazına çevrilmişti. İşte şimdi ZTE Nubia Z11 özellikleri hakkında bilgiye sahibiz. Ayrıca ZTE Nubia Z11 görüntüsü de paylaşılmış durumda.

nubia

ZTE Nubia Z11 Özellikleri

  • 5.5 inç boyutlarında olan ZTE Nubia Z11 cihazının 2.5D camlı 1080p kalitede ekrana sahip olduğunu biliyoruz. Kenarsız bir ekran olacağı konuşulan bir şeyken, şimdi kesinleşmiş oldu!
  • İşlemci olarak Snapdragon 820 yonga seti kullanacağı Antutu aracılığı ile görülüyor.
  • Cihaz üzerinde 4 GB RAM ve 64 GB depolama birimi bulunuyor. Buda ortalama bir Amiral Gemisi için yeterli olacağını söyleyebiliriz.
  • Medya arabirimi olarak ise cihazda 16 MP Arka ve 8 MP ön kamera bulunuyor.
  • Cihaz kullanıcılara Android 6.0.1 sürümü ile gelecek olup, güncelleme desteği alacağını tahmin ediliyor.

Bu bilgilerin internette dolaşan bilgiler olduğunu ama beklenen özellikler olduğunun altını çizelim. ZTE Nubia Z11 fiyat ve ülkemizde satış konusunda da bir bilgi bulunmuyor. En kesin bilgiyi 28 Haziran tarihinde ZTE Nubia Z11 tanıtımı sırasında öğreneceğiz. Ayrıca cihazın sızan görüntüsünden inceliği dikkat çekici olduğunu da belirtelim.

 

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir