Yıkadığı Çamaşırı Katlayan Çamaşır Makinesi; FuldiMate! Yıkadığı Çamaşırı Katlayan Çamaşır Makinesi; FuldiMate!
2.5
Günlük hayatta vaktimizin önemli bir kısmını alan ev işleri, teknolojinin gelişmesi ile her geçen dakika daha da kolaylaşmaya başlıyor. Gelişen teknoloji, hem zamandan tasarruf... Yıkadığı Çamaşırı Katlayan Çamaşır Makinesi; FuldiMate!

Günlük hayatta vaktimizin önemli bir kısmını alan ev işleri, teknolojinin gelişmesi ile her geçen dakika daha da kolaylaşmaya başlıyor. Gelişen teknoloji, hem zamandan tasarruf ettiren hem de insanları yorulmaktan kurtaran makinelerin icat edilmesine yol açıyor.

İşlerimizi kolaylaştıran makineler arasında geçtiğimiz günlerde yeni bir makine eklendi. Üreticisinin FuldiMate adını verdiği bu makinenin görevi çamaşırlarınız katlamak. Sizin yapmanız gereken tek şey çamaşırlarınızı makinenis askılık kısmına asmak ve makinenin çalıştırma düğmesine basmak.

Büyük bir vakit tasarrufu sağlayan bu makinenin fert sayısı fazla olan ailelere büyük yardımı dokunacak gibi gözüküyor. Üstelik makinenin tek özelliği de bu değil. İçindeki kollar yardımı ile askılığa taktığınız elbiselerinizi katlayan makine, katlama işlemini gerçekleştirdikten sonra elbiseler kırışmasın diye buhar da veriyor. Koku sıkmayı da ihmal etmeyen makine kıyafetlerinizi katlanmış bir şekilde size teslim ediyor.

Ev işlerinden bunalan insanların işini kolaylaştıracak olan makinenin elektrik tüketimi de oldukça ideal. Bu yeni aletin çamaşır ya da bulaşık makinelerinden daha az elektrik harcayacağı belirtiliyor. Ayrıca makinenin ses konusunda da kullananlardan tam not alacağı düşünülüyor. Sessiz ve düşük güce ihtiyaç duyan bu makinenin ev kullanımları için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Seri üretimine 2018’de başlanacak olan FuldiMate için ön siparişlerin 2017 yılında alınmaya başlanacağı duyuruldu. Fiyatının yaklaşık olarak 750 dolar civarında olacağını duyan kullanıcılar, ön siparişlerini vermek için hazırlandılar bile.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir