Xiaomi’den Elektrikli Katlanabilir Bisiklet Geliyor Xiaomi’den Elektrikli Katlanabilir Bisiklet Geliyor
Çin kökenli Xiaomi firması, her geçen gün farklı denizlere açılmaktan sıkılmadı! Komik olan tarafı bu alanlarda başarılıda oluyor! İşte Xiaomi Çin pazarına Elektrikli ve... Xiaomi’den Elektrikli Katlanabilir Bisiklet Geliyor

Çin kökenli Xiaomi firması, her geçen gün farklı denizlere açılmaktan sıkılmadı! Komik olan tarafı bu alanlarda başarılıda oluyor! İşte Xiaomi Çin pazarına Elektrikli ve katlanabilir bisiklet çıkartıyor.

Akıllı telefonlar, aksiyon kameraları, sanal gerçeklik gözlükleri ve birçok teknoloji ürünü üreten Xiaomi, şimdide bisiklet sektörüne sardı! Xiaomi Mi QiCYLE adı ile ortaya bir elektrikli bisiklet çıkarıyor. Bu firma giridği değişik ve küçük sektörlerde başarılı olmasıyla tanınıyor. Ülkemizde de pazarı olan firma, şimdilik Çin piyasasına Xiaomi Mi QiCYLE ürününü sunarak nabzı kontrol edeceğini duyurdu.

Cihaz için teknik özellikler ise 250w gücünde 36V motora sahip bir kapasitede olduğu söyleniyor. Bisiklet 20 Panasonic Lityum Pil ile geliyor. Elektrikli araçlar arasında örnek olan Tesla markası gibi gelen bu bisiklet; 45 kilometre yol alacağı söyleniyor. Tabi ki bu yol şartlarına göre değişiklik göstermesi olağan durumlardan birisi.

Xiaomi Mi QiCYLE Kaç Vites Olacak?

Xiaomi Mi QiCYLE ürünü akıllı bir bisiklet olarak tanıtılması daha mantıklı olacak bir ürün. Keza bu ürün için akıllı çözümler mevcut. Örnek olarak Bisikletin vites sistemi tamamen dinamik oluşuyor. Yani yapmak istediğiniz baskıya göre pedal kendini ayarlayabiliyor.

Ayrıca GPS çözümü ile ne kadar yol gittiğinizi gösterecek ve akıllı telefonlardaki uygulamalara nazaran daha kaliteli spor servisi ölçümleri yapacak. Bu gibi özelliklerin daha da fazla bir şekilde gelmesi beklene Xiaomi Mi QiCYLE fiyatı ise 455 dolar fiyatına Çin pazarına sunulacak. Alınan geri dönüşlere göre Evrensel satış konusu gündeme geleceği söyleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir